Horoskopi un mistika
Ezoterika

Priekšnieku horoskops. Cik labs boss tu esi atbilstoši savai zodiaka zīmei?1

Foto – Pexels.com

Par līderi piedzimst

Daži cilvēki jau piedzimst ar līdera dotībām, citi – ne. Vai tu proti atrast kompromisus, būt loģisks, nevis emocionāls, ieklausīties padotajos? Vai tu proti nekļūt par nejutīgu robotu, kas pārvalda naudu? Slikts boss rada padotajos bailes, labs – uzticēšanos un pārliecību.

Slikts priekšnieks padara par vainīgiem padotos, labs – dara visu, lai kļūdas izlabotu. Katrā zodiaka zīmē dzimušam cilvēkam ir noteikts potenciāls kļūt par labu vadītāju, bet daži jau piedzimuši ar lielāku līdera talantu. Lasi tālāk un iepazīsties ar priekšnieku topu – no pirmās līdz divpadsmitajai pozīcijai.

Auns

Pirmā vieta pelnīti pieder Aunam, kurš ir jau dzimis, lai vadītu. Viņš ir loģisks, izlēmīgs un prot palīdzēt pārējiem efektīvi strādāt. Auns spēj kontrolēt savas emocijas un izdarīt pārdomātu izvēli. Starp šajā zīmē dzimušajiem ir daudz radošu un inovatīvu ģēniju. Kopumā Auni var nebūt visiejutīgākie līderi, toties viņi ir ļoti produktīvi.

Jaunava

Otro vietu ieņem mērķtiecīgās Jaunavas, kuru vadības stils atbilst šai viņu rakstura īpašībai. Jaunavas noteikti ņem vērā cilvēcisko faktoru, nav tikai aukstas aprēķinātājas. Tāpēc ar Jaunavu ir tik patīkami strādāt – viņai gandrīz vienmēr ir kāds virsmērķis, koncepcija vai grandioza vīzija. Tomēr iedzimtas piesardzības dēļ Jaunavai ir nosliece visus mēģināt atkārtoti pārliecināt vai pārāk raizēties par iespējamiem riskiem.

Strēlnieks

Strēlnieki ir lieliski vadītāji, jo vismazāk sliecas īstenot mikromenedžmentu jeb nodoties mazsvarīgām detaļām. Viņi tic radošumam, pašanalīzei un idejai, un viņu padotie strādā ļoti efektīvi. Viņi vēlas, lai visi darbinieki attīstītos, domātu patstāvīgi un būtu neatkarīgi.

Svari

Svari ir pārsteidzoši bosi. Viņiem ir augstas morālās īpašības, viņi ir taisnīgi un pelnījuši darbinieku uzticību. Svari mīl cilvēkus, bet dod priekšroku strādāt ar tiem, kuri viņiem patīk. Viņi slikti reaģē uz konfliktsituācijām un prasa savstarpēju cieņu.

Vērsis

Vērši ir ļoti cienījami, bet specifiski vadītāji. Viņi ir ieciklējušies uz vēlmi, lai viss būtu tā, kā viņi iecerējuši, tāpēc var būt spītīgi un sīkumaini. Tomēr viņi lieliski tiek galā ar darba uzdevumiem un ir vērtīgi komandas locekļi. Boss Vērsis arī vienmēr domā par darbiniekiem tīkamiem bonusiem.

Dvīņi

Priekšnieki Dvīņi ir pārsteidzoši daudzpusīgi. Viņi vēlas piedalīties pilnīgi visos uzņēmuma darbības aspektos. Dvīņi ir aktīvi un ļoti iedziļinājušies visos procesos, tomēr, no otras puses, tas var viegli pārvērsties bezjēdzīgā mikromenedžmentā, un tad Dvīņi var kļūt pārāk emocionāli un piekasīgi.

Vēzis

Vēži ir sirsnīgi un draudzīgi priekšnieki. Viņi ir komunikabli, rūpējas par darbinieku labklājību un vēlas, lai visi darbā justos kā mājās. Ar viņiem ir patiesi patīkami strādāt, tomēr Vēži var kļūt pārāk jūtīgi un kaprīzi. Viņi grēko arī ar precīza virziena noteikšanu. Vēži vislabāk darbojas komandā, tiešs vadības darbs tiem padodas ne tik labi.

Mežāzis

Mežāži ir labi un par sevi pārliecināti vadītāji, viņi negaida no darbiniekiem ideālu un pārdabisku sniegumu, nemoka tos ar pārāk fantastiskām idejām un neiedzen stūrī. Tomēr, kad runa ir par inovācijām, spēles noteikumu maiņu vai jaunām idejām, šī zīme var “iekrist stuporā”. Turklāt Mežāži alkst pēc apkārtējo atzinības, un tas ietekmē viņu lēmumus vairāk nekā personīgā intuīcija.

Zivis

Zivis ir pārāk emocionālas, jutīgas un radošas, lai justos ērti un laimīgi, vadot citus cilvēkus. Viņas labāk visu laiku veltītu radošām aktivitātēm, nevis spēlētu labo/slikto policistu. Lieta tā, ka Zivis īsti nespēj vadīt, viņu raksturā vienkārši nav līdera dotību. Ja tomēr nākas uzņemties šādus pienākumus, to visu būs jāiemācās!

Lauva

Lauva ir dominējošs boss, un viņš nav gatavs nekādiem kompromisiem. Šajā zīmē dzimušie laiž kritiku gar ausīm, uzskatot to par neproduktīvu niekošanos. Viņa vadībā strādāt ir sarežģīti: cilvēki baidaš kļūdīties un iebilst tādam priekšniekam. Egoistiskā Lauvas līdera gājieni drīzāk ir destruktīvi nekā produktīvi.

Skorpions

Saistītie raksti

Ar Skorpioniem ir patīkami sadarboties, nevis strādāt viņu vadībā. Viņi nav dzimuši līderi un mēdz pazemot darbiniekus. Turklāt Skorpions rada pārāk daudz negatīvu emociju. Viņš, piemēram, spēj apspriest un kritizēt kādu darbinieku citu klātbūtnē bez īstas vajadzības.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir vājākie vadītāji visā zodiakā, bet paradokss ir tas, ka viņu līderības potenciāls ir visaugstākais. Viņi ir gatavi sekot novatoriskām idejām un koncepcijām un, ja viņu rīcībā būs vajadzīgie instrumenti, resursi un komanda, Ūdensvīri var radīt kaut ko jaunu un progresīvu. Problēma tā, ka viņu domāšana kardināli atšķiras no citu cilvēku domāšanas, un viņiem grūti savu skatpunktu padarīt saprotamu citiem.

Avots: dailyhoro.com

LA.lv