Horoskopi un mistika
Horoskopi

Prieku savā dzīvē radi tu pats! Horoskopi no 20. līdz 26. maijam0

Foto: Pexels

Auns

Padomā, vai nav pienācis laiks kaut ko mainīt savā karjeras dzīvē un no kaut kā atteikties. Ja nevari sevi sadalīt starp ģimenes dzīvi un profesionālo dzīvi, tad zini, ka šobrīd enerģiju un aktivitāti vairāk vajadzētu vērst uz mājas un ģimenes lietām.

Vērsis

Pirmdiena raksturosies ar lielu enerģiju un entuziasmu. Otrdien dullām, vieglprātīgām domām būs pilna galva, taču emocionāli būsi lietišķi noskaņots. Trešdien ideāli, ja inovatīvām idejām atradīsi praktisku pielietojumu.

Dvīņi

Pirmdien ieklausies gudros cilvēkos! Otrdiena – svarīga diena informācijas apmaiņai. Trešdiena piemērota matemātiskiem aprēķiniem, uzticies saviem instinktiem. Ceturtdien tevi patraucēt var tikai tavi kompleksi un iekšējās bailes.

Vēzis

Ar grūtībām tikt galā tev palīdzēs iedvesma un iniciatīva. Visas iespējas kādu pārsteigt ar savu oriģinālo pieeju un personības magnētismu. Tāpat tavā uzmanības lokā var nonākt pavisam netipiski cilvēki. Iespējamas arī karmiskas tikšanās.

Lauva

Ja kāda hroniska kaite liek sevi manīt, neignorē to. Atsakies no pienākumiem, kuri tev ir kļuvuši par smagu un vairs nerada gandarījumu. Nedēļas otrajā pusē kļūsi sabiedriskāks – vari tikties ar draugiem. Citi tevi labprāt aicinās savā bariņā.

Jaunava

Atceries, ka dzīvesprieku savā dzīvē radi tu pats. Savs laiks pienākumiem, bet savs – arī atpūtai. Izvēlies pavadīt savu laiku ar cilvēkiem, kuri tevi atbalsta, nevis gremdē vai liek justies nenozīmīgai. Nedēļas otrajā pusē var uzrasties godkārīgi plāni.

Svari

Pēdējais mēnesis bija transformējošs tavai personībai, tagad laiks izdarīt secinājumus, izmantot savu gudrību un virzīties tālāk. Nedēļas otrajā pusē vari veltīt enerģiju savu mērķu sasniegšanai, iespējams, uzņemties jaunus pienākumus.

Skorpions

Pirmdien var uznākt nepamatota dāsnuma lēkme. Otrdien, trešdien būsi dziļās pārdomās par dzīves jēgu. Nedēļas otrajā pusē kādam Skorpionam aktuāla kļūs kredītu ņemšana vai nodokļu nomaksas jautājumi, kādam – sajūta, ka par kaut ko jācīnās.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā gūsi svarīgu mācību saistībā ar naudas līdzekļu un mantu pārvaldīšanu. Nedēļas otrajā pusē – vairāk pievērs uzmanību savām attiecībām, esi uzmanīgāks pret sev svarīgo cilvēku domām un vajadzībām.

Mežāzis

Dzīve tev dod iespēju atbrīvoties no nevajadzīgiem ieradumiem, no nevajadzīgas atbildības, no nevajadzīgām un destruktīvām jūtām un emocijām. Pagātne lai paliek pagātnē. Virzies tālāk!

Ūdensvīrs

Pamazām ģimenes dzīve kļūs arvien harmoniskāka. Arī attiecības ar bērniem uzlabosies. Galvenais – nevelc līdzi negatīvo pagātnes bagāžu. Nāksies vairāk pievērsties fiziskajai veselībai, sadzīves jautājumiem un rutīnas dzīvei.

Zivis

Sākot ar nedēļas otro pusi, aktuāli kļūs mājokļa jautājumi. Var būt aktuāli pavadīt vairāk laika mājās un pie dabas. Uzmanību prasīs tavi bērni. Ieteicams viņiem veltīt vairāk laika, ja nepieciešams, arī atteikties no kāda sabiedriska pasākuma.

 

LA.lv