×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

Priežu čiekuru zapte, īsts lauku speķis – izstāde “Balttour” vilina atpūtniekus

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijā ražots produkts - "Priežu čiekuru zapte".

No 6.februāra līdz 8.februārim izstāžu centrā Ķīpsalā risināsies starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2015”, kurā piedalīsies arī virkne Latvijas lauku labumu ražotāju, kuri savus produktus trešdien piedāvāja aplūkot izstādei veltītajā preses konferencē.

Vietējie uzņēmēji “Balttour 2015” pulcēsies vienā tematiskajā hallē – “Apceļo Latviju!”. Savukārt otrajā hallē “Atklāj pasauli!” savu piedāvājumu ceļojumiem uz ārvalstīm prezentēs Latvijas tūroperatori un aģenti, kā arī visdažādāko pasaules valstu tūrisma nozares pārstāvji, ziņo LETA.

Saskaņā ar izstādes pārstāvju sacīto “Balttour 2015” vienuviet būs iespēja apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 800 tūrisma uzņēmumu no 40 pasaules valstīm.

“Balttour 2015” savu piedāvājumu šogad prezentēs valstis, kas daudzus gadus no izstādes redzesloka bija nozudušas, tikmēr mazākā apjomā nekā citkārt būs pieejams Krievijas piedāvājums. Lielās austrumu kaimiņvalsts iestādes šogad izstādē nebūs pārstāvētas, tomēr būs privātas kompānijas ar gatavu galaproduktu.

Ģeopolitiskā situācija Latvijas tūrismam savā ziņā ir nākusi par labu – tā kā Krievijas tūristu skaits uz citām pasaules valstīm samazinājies, tās vērsušas skatu Baltijas valstu virzienā. Šogad izstādē sevi reklamēs Norvēģija, kura “Balttour” nav piedalījusies vairāk nekā desmit gadus. Ar lielu kompāniju skaitu būs pārstāvēta arī Izraēla, Spānija. Lielu nacionālo stendu izvērsīs Slovākija. Sevi kā tūrisma valsti piedāvās arī Īrija.

Plānots, ka izstādes apmeklētāju būs vairāk nekā pērn, un to skaits sasniegs vismaz 30 000.

Izstāde “Balttour” šogad norisināsies 22.reizi, to rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+