Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
20. augusts, 2015
Drukāt

Princese Diāna mazmeitas kristību bildēs: aizkustinoši vai baisi? (1)

Foto: AFP un Facebook kolāžaFoto: AFP un Facebook kolāža

Lielbritānijas sociālajos tīklos nopludināta un asas diskusijas izsaukusi fotomontāža, kur britu princeses Šarlotes kristību fotogrāfijās ļoti dabiski iemontēta viņas vecmāmiņa princese Diāna, raksta “Daily Express“.

Ar programmas Photoshop palīdzību apvienotas divas fotogrāfijas – Šarlotes kristībās uzņemtā (oriģināls kreisajā pusē) un 1997. gadā notikusī princeses Diānas (1.07.1961-31.08.1997) tikšanās ar māti Terēzi.

Viedokļi dalās kategoriski pretēji – daļa uzsver, cik lieliska vecmāmiņa būtu Diāna, un sauc fotogrāfiju par aizkustinošu un apbrīnojamu, kamēr citi to nodēvējuši par atbaidošu bezgaumību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tur baismi,vispār jau interesanti.Varbūt,ka šādā veidā princese Diāna savai mazmeitiņai novēl un dod savu svētību.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+