×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Princesi izsauc uz tiesu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Infanta Cristina of Spain (C) waves 01 May 2007 next to her husband Inaki Urdangarin, their four children and Infanta Elena of Spain's son Froilan (3rdL) as they leave the Ruber clinic, in Madrid. A judge will quiz Spanish King Juan Carlos's youngest daughter Cristina on February 8, over fraud allegations in a corruption scandal linked to the business affairs of Cristina's husband, former Olympic handball player Inaki Urdangarin.

Spānijas tiesnesis nolēma, ka jaunā karaļa Felipes VI māsai princesei Kristīnai un viņas vīram ir jāstājas tiesas priekšā, lai atbildētu uz apsūdzībām krāpniecībā.

Kristīna tiek apsūdzēta par līdzdalību sava vīra, bijušā olimpiskā handbola spēlētāja Injaki Urdangarina, krāpnieciskā uzņēmējdarbībā. Pastāv aizdomas, ka Urdangarins un viņa bijušais biznesa partneris ar labdarības fonda starpniecību izkrāpuši vairāk nekā sešus miljonus eiro sabiedrisko līdzekļu. Viņš tiek turēts aizdomās par naudas pārskaitīšanu no publisko iepirkumu līgumiem ar paša vadīto bezpeļņas organizāciju “Instituto Noos” uz citu sev piederošu firmu kontiem. Kristīna bija fonda valdes locekle, un viņai kopā ar vīru piederēja cita kompānija “Aizoon”, kas, kā uzskata izmeklētāji, tika izmantota nelikumīgi iegūto līdzekļu legalizācijai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+