×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Prinss izdos vienlaikus divus jaunus albumus

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu mūziķis Prinss septembrī vienlaikus izdos gan soloalbumu “Art Official Age”, gan arī savas grupas “3rd Eye Girl” pirmo ierakstu “Plectrum Electrum”.

Prinsa 37. studijas albumā “Art Official Age” iekļautas tādas iepriekš izdotas dziesmas kā “Breakfast Can Wait” un “Breakdown”.

Līdz ar jaunākā albuma izdošanu Prinss no jauna pievienojies ierakstu kompānijai “Warner Bros Records”. Viņš no tās aizgāja pirms 18 gadiem, nomainot savu vārdu uz simbolu, tādējādi atbrīvojoties no viņam neizdevīgiem līguma nosacījumiem.

“Prinss ir starp tiem māksliniekiem ar drosmīgiem sapņiem, kuri pārveidojuši moderno mūziku un kultūru,” sacīja ierakstu kompānijas priekšsēdētājs Kamerons Strangs. “Pēdējo 35 gadu laikā viņš nav pārstājis augt, izaicināt sevi, mainīt skanējumu un pārkāpt robežas. Īsti Prinsam raksturīgā manierē viņš mums dod nevis vienu, bet gan divus izcilus albumus uzreiz.”

Prinss vēl maijā nopēla lielās ierakstu kompānijas. “Katrreiz, kad runāju ar lielo kompāniju vadītājiem, viņi atpūšas pludmalē,” viņš sacīja. “Ja es piezvanu dienas vidū un jautāju, ko viņš dara, atbilde ir “esmu pludmalē ar saviem bērniem”. Mēs strādājam, lai viņu bērni varētu mācīties koledžā. Un rotaļāties pludmalē. Mums nevajadzētu ar to samierināties.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+