Horoskopi un mistika
Horoskopi

Prioritātei ir jābūt tavai veselībai! Dienas horoskopi 18.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Lai arī daudziem darba nedēļas pirmā diena iesāksies ne pārāk labvēlīgā noskaņojumā, šodien var saskatīt arī labvēlīgus scenārijus. Tomēr īpaši jāņem vērā, ka aizvien zvaigžņu novietojums sola dažādas krīzes situācijas gan darbā, gan privātajā dzīvē – meli, intrigas, negaidīti notikumi. Šodien jārūpējas par savu veselību (pieaug saslimšanas risks) un jākontrolē savas emocijas, lai situāciju nepadarītu vēl ļaunāku nekā tā ir.

Auns

Kritiska diena. Iespējama emocionālā nestabilitāte. Centies turēt sevi grožos un neļauj gūt virsroku negatīvām emocijām. Tiem Auniem, kam patīk ekstravagantas izdarības un ieceres jāapslāpē savas vēlmes vismaz šodien.

Vērsis

Arī Vēršiem šodien reti nelabvēlīga diena, kas saistīta ar krāpšanos, meliem, baumošanu. Var gadīties, ka viss ieplānotais risinās pavisam citādi nekā iecerēts. Diemžēl ietekmēt šo notikumu gaitu neizdosies. Zvaigznes tāpat iesaka atturēties no iejaukšanās šajos notikumos – lielākā daļa nepatikšanu izzudīs pašas par sevi.

Dvīņi

Gatavojies tam, ka darbā tev viss sarežģīsies – vispārīgas intrigas, sūdzības par tevi, attiecību skaidrošanās, dažbrīd pat robežu pārkāpšana. Neuzticēšanās kolēģiem un nespēja izrunāt konkrēto situāciju šo var vēl vairāk sarežģīt. Tāpēc pareizākais, kas tev jādara – jārunā ar saviem kolēģiem, liekot malā savas emocijas un aizvainojumus.

Vēzis

Privāti aizvainojumi un sāpīga pieredze šodien tev ies secen vien tādā gadījumā, ja tu noturēsi latiņu un spēsi saglabāt objektīvu uztveri attiecībā pret citiem cilvēkiem. Vieglu uzvaru mīlētājiem šodien nebūs veiksmīga diena! Tas ir visaktuālākais lozungs šai dienai.

Lauva

Tu ātri vien nožēlosi par savu uzvedību, kad nespēji sevi turēt grožos, jo tas ietekmēs arī tavus tuvākos cilvēkus. Mesties nepārdomātās avantūrās šodien nepavisam nav laba iecere. Vakarā tevi gaida kādas neatliekamas situācijas risināšana. Dzintara aproce vai jebkāds aksesuārs šodien tev dāvās papildu enerģiju un spēku.

Jaunava

Tu visbeidzot sapratīsi, ka nevajag pievērst pārāk lielu nozīmi partnera vārdiem. Vēl jo vairāk, ja tie dažkārt tev šķiet neizprotami. Ja nu tomēr tu nekādi nespēj samierināties ar viņa uzskatiem, varbūt labāk palikt draugiem? Dzer dārzeņu sulas – ķirbju, burkānu, tomātu – tas labvēlīgi ietekmēs tavu veselību un pašsajūtu.

Svari

Šodien tu esi absolūti neprognozējams, tu bieži vēlies to, kas vispār nevar būt realitāte. Ja tev šodien gadās nokļūt tādā situācijā – mēģini to pārvērst par joku. Pozitīvi, ka tu dalies ar kolēģiem savās idejās, tas palīdz jūsu darbam kopumā.

Skorpions

Var gadīties negaidīta situācija ar priekšniecību. Pacenties pēc iespējas mierīgākā veidā noskaidrot, kas izraisījis šādu reakciju. Mierīga, izzinoša saruna ir vislabākais risinājums šādā situācijā. Vakara stundās tev būs nepieciešams laiks, lai pabūtu vienatnē, lai sakārtotu savas domas. Uzkarini durvīm uzrakstu “netraucēt” un pavadi laiku ar savu mīļāko grāmatu.

Strēlnieks

Strēlniekiem šis būs lielisks periods, lai nopelnītu, it īpaši tiem, kas mācēs “nebarot” savas ambīcijas. Tieši par spēju būt “vienam no”, iespējams, tevi gaida patīkams pārsteigums (piemēram, paaugstinājums) no priekšniecības. Taču, ja tu būsi pārlieku aktīvs, sāksi pieņemt kaut kādus lēmumus un ierosinājumus, iespējams pat konflikts ar priekšniecību.

Mežāzis

Mežāži šodien būs ļoti noskaņoti romantikai, taču tava neizlēmība to nesekmēs un partneri tas ļoti, ļoti kaitinās. Esi drosmīgāks! Neuzrunā savu mīļoto cilvēku ar minējumiem – ja kaut ko vēlies, saki to skaidri. Ja tu esi apaukstējies un slikti jūties, neej uz darbu slims. Citāti no sarežģījumiem veselības jomā neizvairīsies.

Ūdensvīrs

Tava saskarsmes spēja un dzīvesprieks šodien piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Tu būsi patiešām apburošs, taču solīsi vairāk nekā patiesībā spēsi dot. Neesi pārsteigts, ja šodien tevi kāds pārpratīs.

Zivis

Zivis parasti labi orientējas situācijās, kurās ir daudz intrigu – spēj tās ātri atpazīt, taču ne šodien. Tāpēc jābūt ļoti uzmanīgam. Ja šodien tu pēkšņi jūties saslimis, ārstējies uzreiz – tev labi palīdzēs ķiploki, medus, citrons.

LA.lv