×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
12. jūnijs, 2016
Drukāt

“Prisma Latvija”: Slēgtā veikala dēļ uzņēmumam prognozējami lieli zaudējumi

Foto-LETAFoto-LETA

Lai arī apmeklētājiem slēgtā veikala “Prisma Deglava” dēļ radušos zaudējumus prognozēt patlaban vēl ir grūti, tomēr ir skaidrs, ka tie būs lieli, aģentūrai LETA atzina AS “Prisma Latvija” drošības un tehniskā dienesta vadītājs Ģirts Bondars.

Viņš norādīja, ka tas ir skaidrojams ne tikai ar to, ka veikala slēgšanas dēļ uzņēmumam nav iespējams gūt ienākumus. “Zaudējumus prognozēt ir ļoti grūti, bet tie noteikti būs lieli. To noteiks vairāku faktoru kopums – norakstītās preces, papildu apgrūtinājumi darbības turpināšanai, darbības pārtraukšanas izmaksas, kā arī citi faktori,” skaidroja Bondars.

Taujāts par zaudējumu segšanu, Bondars teica, ka saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar ēkas īpašnieci SIA “Aivii Centrs”, uzņēmumam “Prisma Latvija” šādos gadījumos jāsaņem zaudējumu kompensācija no telpu iznomātāja.

Tāpat ar zaudējumu segšanas prasību pie īpašnieka vērsīsies arī citi iepirkšanās centra pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji, kuri kā apakšnomnieki ir slēguši līgumu ar “Prisma Latvija”. Šo pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju vidū ir aptieka, ziedu veikals, dabīgās medicīnas veikals, solārijs, frizētava un citi uzņēmumi.

Kā ziņots, veikals “Prisma Deglava” Rīgā aizvien ir slēgts un tiks atvērts tikai tad, kad tas būs pilnīgi drošs gan klientiem, gan darbiniekiem, aģentūru LETA informēja uzņēmumā “Prisma Latvija”.

Veikala īpašnieks SIA “Aivii Centrs” ir sācis ēkas sagatavošanas darbus remonta veikšanai, lai varētu pilnvērtīgi veikt ēkas tehniskās ekspertīzes.

Veikals tika slēgts pirms nedēļas, 3.jūnijā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 6.jūnijā aizliedza ēkas ekspluatāciju līdz bīstamības novēršanai. BVKB pārstāve Inese Auniņa šonedēļ aģentūrai LETA sacīja, ka ekspertīzes un bojājumu novēršana var ilgt līdz pat diviem mēnešiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+