×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. februāris, 2012
Drukāt

Privātā bēru ceremonijā atvadās no Vitnijas Hjūstones

vitni

Privātā bēru ceremonijā amerikāņu popdziedātājas Vitnijas Hjūstones draugi un radinieki sestdien atvadīsies no dziedātājas viņas dzimtā Ņūdžersijas štata Ņuarkas pilsētas Ņūhoupas baptistu baznīcā, kur Hjūstone dziedāja, vēl būdama bērns.

Bēru ceremonijā piedalīsies apmēram 1500 cilvēku, tostarp aktieris Kevins Kostners, dziedātāji Eltons Džons un Bejonsī, kā arī televīzijas šovu vadītāja Opra Vinfrija un daudzi citi. Tiek vēstīts, ka uz bērēm varētu ierasties arī Hjūstones bijušais vīrs Bobijs Brauns.

Bēres varēs apmeklēt tikai lūgtas personas, un baznīcas tuvumā ir stingra policijas apsardze, kā arī norobežotās tuvējās ielas. Dziedātājas tuvinieki lūguši visus viņas fanus nedoties uz Ņuarku, bet ceremoniju vērot tiešraidē internetā vai televīzijā. Tomēr, neskatoties uz ģimenes lūgumu faniem nepulcēties bēru ceremonijas norises vietu tuvumā, gaidāms, ka pūļi piepildīs tuvējās ielas un kapsētu netālu no baznīcas, kur Hjūstoni plāno apbedīt.

Baznīcas tuvumā fani novietojuši ziedus, balonus un kartītes, kas veltītas dziedātājai, kura par pasaules mēroga zvaigzni kļuva jau 1985.gadā, izdodot albumu “Whitney Houston”, kurā bija tādas pasaules slavu ieguvušas dziesmas kā “Saving All My Love For You”, “How Will I Know” un “Greatest Love Of All”.

1992.gadā viņa kopā ar Kostneru filmējās galvenajā lomā filmā “Miesassargs” (“Bodyguard”), bet filmas skaņu celiņa, kam 1994.gadā piešķīra “Grammy” balvu kā gada labākajam albumam, galvenā dziesma “I Will Always Love You” atzīta par visu laiku vairāk pārdoto kādas dziedātājas izpildīto dziesmu.

Paredzēts, ka baznīcā dziedās Ališija Kīsa, Stīvijs Vonders, Areta Frenklina un Hjūstones māsīca Diona Vorvika.

Dziedātājas mirstīgās atliekas pirmdien tika nogādātas Ņuarkā, kur pie apbedīšanas biroja viņu sagaidīja liels fanu pulks, bet biroja iekšā gaidīja Hjūstones māte Sisija.

Hjūstoni 11.februāra pēcpusdienā viņas numurā Beverlihilzas viesnīcā “Beverly Hilton” bez samaņas vannā zem ūdens atradis viņas miesassargs.

Beverlihilzas policija rakstveida paziņojumā atzina, ka vēl nevar izteikt pieņēmumus par Hjūstonas nāves cēloni. Tas var kļūt zināms astoņu nedēļu laikā, jo amatpersonas vēl gaida toksikoloģijas pārbaužu rezultātus.

Dažās ziņās par iespējamu nāves cēloni minēta nejauša noslīkšana, bet citās uzsvērts, ka Hjūstone pārmērīgi lietojusi narkotikas. Tiesu medicīnas eksperts ir minējis faktu, ka Hjūstones numurā tika atrasti recepšu medikamenti.

Pēc līķa sekcijas izdarīšanas tas tika nodots Hjūstones tuviniekiem.

Hjūstones svainis Bilijs Votsons pirmdien kategoriski noliedza, ka viņai būtu bijis nodoms izdarīt pašnāvību, un uzsvēra, ka Hjūstonei ir 18 gadu veca meita Bobija Kristīna, kas dzimusi Hjūstones bijušajā laulībā ar dziedātāju Bobiju Braunu.

Policija apstiprinājusi, ka nav aizdomu par to, ka Hjūstones nāvei varētu būt krimināls raksturs. Jau daudzus gadus vēstīts, ka Hjūstone pārmērīgi lietoja narkotikas un alkoholu, un tas sagrāva viņas veselību.

Hjūstone dzimusi 1963.gada 9.augustā. Savas dzīves laikā viņa saņēma vairāk nekā 400 balvu, tostarp divas “Emmy” un sešas “Grammy” balvas. Viņa pārdevusi vairāk nekā 170 miljonus albumu, singlu un videoierakstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+