Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Privātmājā Babītes pagastā noticis sprādziens; neizslēdz versiju par ļaunprātību

Foto - Valsts policija strādā notikuma vietāFoto - Valsts policija strādā notikuma vietā

Pēcpusdienā policija saņēmusi informāciju no Babītes pagasta, kur kādā privātmājā noticis sprādziens. Sprādziena cēlonis pagaidām nav zināms. Sprādziena rezultātā neviena persona nav cietusi. Policija uzsākusi izmeklēšanu un izskata dažādas notikušā versijas.

Sprādziena rezultātā ir bojātas privātmājas konstrukcijas, taču neviena persona sprādziena brīdī nav atradusies tuvumā un nav cietusi. Pagaidām nav zināms, kas bijis par sprādziena cēloni, tas tiks skaidrots ekspertīzēs.

Policija neizslēdz arī versiju, ka sprādziens bijis rīkots apzināti, taču šādas rīcības motīvi un personas, kuras varētu būt saistītas ar notikušo, pagaidām nav zināmas. Policija pašlaik turpina izmeklēšanu un sīkāku informāciju izmeklēšanas interesēs šobrīd nesniedz.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+