Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
24. marts, 2015
Drukāt

Privātpersona no “DNB Bankas” grib piedzīt 3,5 miljonus eiro par morālo kaitējumu

Foto: LETAFoto: LETA

"DNB bankas" jaunais logo.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā privātpersona – Uģis Bezdelīga – cēlis prasību par morālā kaitējuma piedziņu pret “DNB Banku” 3,5 miljonu eiro apmērā, pastāstīja tiesas pārstāve Oksana Hvostova.

Viņa skaidroja, ka Bezdelīga ar “DNB Banku” 2006.gada 4.jūlijā bija noslēguši aizdevuma līgumu par aizdevuma piešķiršanu 367,64 tūkstošu eiro apmērā, kuru banka pirms termiņa vēlējās atgūt. Aizdevumu banka vēlējās atgūt, jo Bezdelīga tai nebija paziņojis par citām savām kredītsaistībām, tādējādi “DNB Banka” piedāvāja aizņēmējam ieķīlāt vienu citu īpašumu, kam Bezdelīga piekrita.

Pēc Hvostovas teiktā, “DNB Banka” pēc visām darbībām tomēr nodeva ieķīlātos īpašumus saistību bezstrīdus piespiedu izpildei.

Saistībā ar to prasītājam radās veselības sarežģījumi.

Hvostova arī pastāstīja, ka 2009.gada 19.maijā pirmās instances tiesa apmierināja “DNB Bankas” prasību pret Bezdelīgu par ieķīlāto īpašumu saistību bezstrīdus piespiedu izpildi. Tomēr Bezdelīga Rīgas apgabaltiesā vērsās ar apvērsuma prasību pret “DNB Banku” par prasījuma apstrīdēšanu saistību piespiedu izpildei un atbrīvošanu no tās. Rīgas apgabaltiesa 2010.gada 5.jūlijā atcēla pirmās instances noteikto saistību bezstrīdus piespiedu izpildi.

Tiesas sēde otrdien atlikta līdz 12.novembrim, jo tika pieteikts viens liecinieks.

Pēc aktīvu apmēra “DNB Banka” 2014.gada septembra beigās bija sestā lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+