Mobilā versija
+1.8°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
24. marts, 2015
Drukāt

Privātpersona no “DNB Bankas” grib piedzīt 3,5 miljonus eiro par morālo kaitējumu

Foto: LETAFoto: LETA

"DNB bankas" jaunais logo.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā privātpersona – Uģis Bezdelīga – cēlis prasību par morālā kaitējuma piedziņu pret “DNB Banku” 3,5 miljonu eiro apmērā, pastāstīja tiesas pārstāve Oksana Hvostova.

Viņa skaidroja, ka Bezdelīga ar “DNB Banku” 2006.gada 4.jūlijā bija noslēguši aizdevuma līgumu par aizdevuma piešķiršanu 367,64 tūkstošu eiro apmērā, kuru banka pirms termiņa vēlējās atgūt. Aizdevumu banka vēlējās atgūt, jo Bezdelīga tai nebija paziņojis par citām savām kredītsaistībām, tādējādi “DNB Banka” piedāvāja aizņēmējam ieķīlāt vienu citu īpašumu, kam Bezdelīga piekrita.

Pēc Hvostovas teiktā, “DNB Banka” pēc visām darbībām tomēr nodeva ieķīlātos īpašumus saistību bezstrīdus piespiedu izpildei.

Saistībā ar to prasītājam radās veselības sarežģījumi.

Hvostova arī pastāstīja, ka 2009.gada 19.maijā pirmās instances tiesa apmierināja “DNB Bankas” prasību pret Bezdelīgu par ieķīlāto īpašumu saistību bezstrīdus piespiedu izpildi. Tomēr Bezdelīga Rīgas apgabaltiesā vērsās ar apvērsuma prasību pret “DNB Banku” par prasījuma apstrīdēšanu saistību piespiedu izpildei un atbrīvošanu no tās. Rīgas apgabaltiesa 2010.gada 5.jūlijā atcēla pirmās instances noteikto saistību bezstrīdus piespiedu izpildi.

Tiesas sēde otrdien atlikta līdz 12.novembrim, jo tika pieteikts viens liecinieks.

Pēc aktīvu apmēra “DNB Banka” 2014.gada septembra beigās bija sestā lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+