Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
15. jūnijs, 2014
Drukāt

Privātskolai – jā vai nē? Vērtē skolotāji, vecāki un psihologi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

No 1.septembra uz privāto skolu?


Skolās drīz vēl tikai skanēs pamatskolas un vidusskolas izlaidumu zvani, bet pirmklasniekiem, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas audzēkņiem ar vecāku palīdzību jāizlemj, uz kuru skolu doties nākamajā 1. septembrī. Vai mācības turpināt turpat, kur līdz šim, vai mainīt uz citu. Bet varbūt, ja maciņš atļauj, apmeklēt privāto skolu?

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Latvijas valsts un autohtonas latviesu pamattautas kulturas graveju vecaki nodos savus bernus tur kur vini spes turpinat savu velmi, kas balstas uz jau pienemtas svesas ideologijas un vertibu kopumu …

    … Bet katrs berns izaudzinats kada no sabiedribas izoleta elite atrak vai velak samaksa par to sava personiga dzive, jo privilegija ka tas materiala izteiksme – nauda – dara un panak savu iznakumu – !

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+