×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

Probācijas dienesta vadību uztic Papsujevičam

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts probācijas dienesta vadītāja pienākumu izpildītājs Mihails Papsujevičs piedalās preses konferencē par nākotnē plānoto noziedznieku elektronisko uzraudzību.

Otrdien ar valdības lēmumu Valsts probācijas dienesta (VPD) vadītāja amatā apstiprināts Mihails Papsujevičs, portālu “LA.lv” informēja Tieslietu ministrijā (TM).

Papsujevičs iepriekš pildīja VPD vadītāja vietnieka pienākumus. Viņš dienestā strādā no 2004.gada un šajā laikā veicis gan teritoriālās struktūrvienības vadītāja pienākumus, gan vēlāk piedalījies ar savu ekspertīzi starptautiskos projektos, kas saistīti ar sodu izpildes sistēmu attīstību, norāda TM.

Jaunos pienākumus Papsujevičs sāks pildīt 14. novembrī.

„Izvēloties kandidātu VPD vadītāja amatam, esmu konstatējis, ka Papsujevičam ir zināšanas, pieredze probācijas jomā, kā arī augsta motivācija tālākam darbam un redzējums par probācijas tālāko attīstību,” skaidro tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Jau vēstīts, ka līdz šim dienestu vadīja Aleksandrs Dementjevs, kuram šomēnes beidzās piecu gadu termiņš dienesta vadītāja amatā. Ministrs nolēma nepagarināt Dementjeva pilnvaras nākamajam termiņam dienesta vadītāja amatā, bet VPD vadību uzticēt jaunam vadītājam.

Tieslietu ministra nostāja ir tāda, ka nepieciešama jauna kriminālsodu izpildes filozofija, kas spēj vienkārši un saprotami parādīt cilvēkiem probācijas institūta būtisko lomu sabiedrības drošības stiprināšanā, tādēļ nepieciešams jauns VPD vadītājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+