Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
30. marts, 2015
Drukāt

Problēmas ar bērnudārzu pieejamību ir 15 pašvaldībās; trīs mēnešos jārod risinājumi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šobrīd problēmas ar bērnudārzu pieejamību ir 15 pašvaldībās, žurnālistiem pirmdien atzina valdības vadītāja Laimdota Straujuma (“Vienotība”) pēc koalīcijas partiju sanāksmes.

“Ir skaidrs, ka šī problēma ir jārisina,” sacīja Straujuma.

Valdību veidojošo partiju starpā pirmdien bijušas “ilgas un konstruktīvas diskusijas par priekšlikumiem”, tomēr tie politiķu starpā nav guvuši atbalstu.

“Mēs nevaram akceptēt to piedāvājumu, kas bija sagatavots,” norādīja premjerministre.

Koalīcija uzdevusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai kopā ar Veselības ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un Pārresoru koordinācijas centru trīs mēnešu laikā iepazīstināt valdību veidojošās partijas ar izvērtētiem priekšlikumiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+