Horoskopi un mistika
Horoskopi

Problēmas risini konstruktīvi! Horoskops 30. augustam0

Dienas noskaņa

Šodien vieglprātība nav pieļaujama. Nešķērdējies ar naudu un neapdomīgi neriskē. Ieteicams samazināt darba dienas ilgumu līdz minimumam. Ķildas darbā var ietekmēt personiskās attiecības un novest pie konfliktiem ar tuviniekiem. Centies savaldīt emocijas un problēmas risini konstruktīvā ceļā.

Auns

Pastāv varbūtība, ka pasliktināsies pašsajūta pārpūles dēļ. Auniem, kas ir Uguns zīme, vislabāk nodarboties ar atveseļošanās praksi no rīta, kad saule lec, vai arī vakarā, saulrietā. Patreizējā momentā ieteicams samazināt darba dienas ilgumu līdz minimumam.

Vērsis

Darbā situācija nav pārāk labvēlīga. Pat saspringstot, tev neizdosies izpildīt visu ieplānoto. Nedēļas beigās iespējamas finansiālas nepatikšanas. Līdz augusta nogalei pacenties atmaksāt visus parādus. Ņem vērā, ka kreditori nebūs pret tevi tik lojāli kā iepriekš.

Dvīņi

Lai cik naudas arī Dvīņiem nebūtu, viņi spēj ieguldīt to drosmīgos un riskantos projektos. Pārmest sev finansiālas neveiksmes un sodīt sevi nepavisam nevajag. Tev bija pilnīga taisnība, kad izrādīji uzņēmību, un tev to vajag darīt arī turpmāk.

Vēzis

Šī diena ir piemērota dokumentu noformēšanai, firmu reģistrācijai. Vēžiem var parādīties iespēja izveidot savu biznesu vai organizēt radošo procesu. Akurātums sastādot finanšu plānus un darbu grafiku, būs garants nākotnes panākumiem.

Lauva

Tev šodien izdosies viss, lai ar ko tu arī nenodarbotos. Daudzi aizstāvēs savu pozīciju zinātniskajā sfērā. Veiksmīga apstākļu sakritība ļaus iesniegt prestižā konkursā savu darinājumu. Pārdomā turpmākos soļus ceļā uz karjeru. Nenoraidi piedāvājumu sākt savu biznesu.

Jaunava

Diena simbolizē pašanalīzi. Daudziem Jaunavas zīmē dzimušajiem būs raksturīga pašaustīšana; viņiem vajadzēs pārliecināties par savas izvēles un ceļa pareizību. Laiku pa laikam tev vajag pārdomāt dzīves pieredzi, lai izdarītu jaunus secinājumus.

Svari

Šī diena sola bagātīgas dāvanas, gādā par diplomātiju, mūziku un dzeju. Vakarā iespējama patīkama informācija par ģimenes budžeta papildināšanos. Šodien pieņem pelnīto uzslavu mierīgi, bez eiforijas. Centies saglabāt garīgo līdzsvaru. Neplāno nopietnus izdevumus.

Skorpions

Profesionālajā sfērā turpināsies pārmaiņas, kuras sākās mēneša sākumā. Uzņēmēji varēs paplašināt savu biznesu, piesaistot tam partnerus. Nevajag sākt jaunus projektus, rūpīgi nepārdomājot visas nianses.

Strēlnieks

Strēlnieku jaunie plāni var saņemt paziņu atbalstu, iespējama jauna uzņēmuma atvēršana, darbavietas maiņa. Vieglprātība nav pieļaujama. Nedrīkst šķērdēt naudu un neapdomīgi riskēt.

Mežāzis

Mežāži šodien var panākt godājamu stāvokli sabiedrībā, pateicoties pacietībai, mērķtiecībai, neparastai neatlaidībai. Sasniedzot mērķi, tev nevajag aizmirst par piesardzību un diplomātiskumu, citādi vari nokļūt skandalozā notikumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ķildas darbā var ietekmēt Ūdensvīru personiskās attiecības un novest pie konfliktiem ar tuviniekiem. Šodien centies savaldīt emocijas, neuztraucies sīkumu dēļ, problēmas risini konstruktīvā ceļā.

Zivis

Pozitīvas pārmaiņas Zivju dzīvē var dot tām cerību un pastiprināt modrību. Daudzi rēķināsies ar nejaušu veiksmi. Nevajag cerēt uz likteņa dāvanām, tāpēc nedrīkst riskēt materiālajos un finanšu jautājumos. Šodien nevajag ņemt kredītus bankās, slēgt līgumus ar apdrošināšanas kompānijām, noformēt hipotēku.

LA.lv