Horoskopi un mistika
Horoskopi

Problēmas risiniet pēc svētkiem! Horoskops 24.jūnijam0

Dienas noskaņa

Jāņu diena un svētdiena nemaz tik bieži nesakrīt, tāpēc šo dienu ir īpaši vērts izbaudīt lēnām un pamatīgi!

Auns

Sen nepadarīti darbi tik ļoti nospiež sirdsapziņu, ka būs vien jāķeras pie to pildīšanas. Mierinājumam – vakars paies romantiskā gaisotnē.

Vērsis

Kārtīgs darbs ilgtermiņā nes augļus, un to jūs redzat pēc savas autoritātes kolēģu vidū. Tagad tikai atliek nostiprināt savu autoritāti arī privātajā dzīvē, bet tas var nenākties tik viegli.

Dvīņi

Ja vien tiksiet galā ar saviem pēdējiem mazvērtības kompleksiem un pārvarēsiet mūžīgās šaubas par sevi, tad gaisma tuneļa galā ir garantēta.

Vēzis

Radi un draugi ir tie, kas jums šodien dos tik nepieciešamo padomu un atbalstu, pat ja pats būsiet pārsteigts par tādu lietu attīstību.

Lauva

Diena paies jaukos notikumos, tāpēc visas sadzīves rūpes droši atlieciet uz pēcsvētku laiku.

Jaunava

Ir jāiemācās būt pateicīgam par to, kas jums dzīvē ir dots. Nebeidzamā purpināšana nepadara dzīvi vieglāku, un jūs to ļoti labi zināt.

Svari

Atmeties visas drūmās domas un nopietnās problēmas. Ir ne tikai svētdiena, bet arī Jāņu diena, un tas nemaz nesagadās tik bieži.

Skorpions

Ir jāmācās saskatīt zīmes un mājienus savā dzīves ceļā. Tie ir kā satiksmes noteikumi – ļaus droši noturēties uz ceļa un pie izvēlētā maršruta.

Strēlnieks

Garīgajām vērtībām jūsu dzīvē vienmēr ir bijusi ierādīta ļoti nozīmīga vieta, tāpēc arī svētku dienā nosverieties par labu šādām aktivitātēm fizisku izklaižu vietā.

Mežāzis

Saņemsiet iepriecinošu ziņu, un tās iespaidā varat droši ļauties sevis palutināšanai un iepirkšanās priekam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena paies satraukti un saraustīti, bet kopumā jūs labi tiksiet galā ar sarežģītām situācijām, tāpēc vakarā varat sevi droši aplaimot ar glāzi alus un šķēli siera.

Zivis

Dažkārt ir vērts iejukt un pazust pūlī kā lielā zivju barā, kur pašam nav jādomā par atbildības uzņemšanos. Bet dariet to tikai uz īsu brīdi.

LA.lv