Uncategorized

Producenta Jura Millera cīņa par savu dēlu 16

Foto – Leta

Pērnā gada 20. augustā producents Juris Millers (39) un Māra Trēziņa (37) kļuva par vecākiem dēlam Rūdolfam Jurim Trēziņam. Viņa dzimšanas brīdī grupa “Prāta vētra” Liepājas koncertā atskaņoja dziesmu “Vēl viena klusā daba”. Diemžēl Juris savu dēlu redzēja tikai dažas dienas pēc piedzimšanas. Pēcāk viņu tikšanās bijušas liegtas.

Žurnālam “Privātā Dzīve” Juris Millers atklāj, ka jau 90. gadu beigās sapņojis par savas dzimtas turpinātāju, bet diemžēl tas nav īstenojies. “Bija divi skumji gadījumi – pirmajā reizē spontānais aborts, otrajā reizē – topošo māmiņu notrieca auto.”

Ar Māras ģimeni Juris bijis pazīstams jau vairākus gadus un pēcāk abus savedis kopā darbs – Māra bijusi veikalu tīkla “Prisma” mārketinga direktore, bet tagad to apšu dara “Eiroaptiekā”. Tolaik abiem bijis katram savs stāsts, kāpēc viņiem nav bērniņa. Arī šoreiz Māras veselības stāvokļa dēļ bija jāmeklē mediķu palīdzība. Lai gan Juris visu mazuļa gaidīšanas laiku emocionāli un materiāli atbalstījis Māru, viņi kopā nav dzīvojuši. Kad Māra pārcēlusies uz citu dzīvesvietu, viņš uzzinājis, ka topošā mazuļa mātei ir attiecības ar sievieti – Ingūnu Lukašēvicu. “Tā kā man pašam bijušas dažāda veida attiecības, pret šo faktu izturējos ar toleranci. Vēl Dzemdību namā viss bija kārtībā, taču, atgriežoties no Dzemdību nama, Māra centās uzstāt, ka bērnam būs divas mātes, pret ko es kategoriski iebildu, jo, bērnam ir tikai viena māte un tikai viens tēvs.”

Izrakstoties no Dzemdību nama bērna tēva vietā ievilkta svītriņa, bet pēcāk norādīta fiktīva persona Pēteris Alksnis. Jurim jebkāda saziņa ar dēlu tikusi liegta un viņš sapratis, ka ir jāpanāk, lai viņš tiktu oficiāli reģistrēts kā bērna tēvs. Diemžēl tikai Augstākā tiesa ir atzinusi, ka ir jāizskata Jura Millera prasības pieteikums par paternitātes atzīšanu un ka viņš nav uzskatāms par donoru, kā to norādījusi bērna māte.

Oktobra sākumā pēc DNS testa veikšanas Juris Millers oficiāli tiek atzīts par Rūdolfa Jura Trēziņa tēvu, bet bērna māte nav mierā ar šādu spriedumu un jau iesniegusi apelācijas sūdzību. Juris atklāj: “Lai kā arī nevēlos publisku skandālu, es gribu, ali dēls uzzinātu, ka es par viņu ļoti, ļoti cīnos…Visu mūžu esmu gribējis bērnu, ko lolot, audzināt un izglītot”.

Bērna māte Māra Trēziņa no komentāriem ir atteikusies.

LA.lv