×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
31. oktobris, 2017
Drukāt

Producenta Jura Millera cīņa par savu dēlu (16)

Foto - LetaFoto - Leta

Pērnā gada 20. augustā producents Juris Millers (39) un Māra Trēziņa (37) kļuva par vecākiem dēlam Rūdolfam Jurim Trēziņam. Viņa dzimšanas brīdī grupa “Prāta vētra” Liepājas koncertā atskaņoja dziesmu “Vēl viena klusā daba”. Diemžēl Juris savu dēlu redzēja tikai dažas dienas pēc piedzimšanas. Pēcāk viņu tikšanās bijušas liegtas.

Žurnālam “Privātā Dzīve” Juris Millers atklāj, ka jau 90. gadu beigās sapņojis par savas dzimtas turpinātāju, bet diemžēl tas nav īstenojies. “Bija divi skumji gadījumi – pirmajā reizē spontānais aborts, otrajā reizē – topošo māmiņu notrieca auto.”

Ar Māras ģimeni Juris bijis pazīstams jau vairākus gadus un pēcāk abus savedis kopā darbs – Māra bijusi veikalu tīkla “Prisma” mārketinga direktore, bet tagad to apšu dara “Eiroaptiekā”. Tolaik abiem bijis katram savs stāsts, kāpēc viņiem nav bērniņa. Arī šoreiz Māras veselības stāvokļa dēļ bija jāmeklē mediķu palīdzība. Lai gan Juris visu mazuļa gaidīšanas laiku emocionāli un materiāli atbalstījis Māru, viņi kopā nav dzīvojuši. Kad Māra pārcēlusies uz citu dzīvesvietu, viņš uzzinājis, ka topošā mazuļa mātei ir attiecības ar sievieti – Ingūnu Lukašēvicu. “Tā kā man pašam bijušas dažāda veida attiecības, pret šo faktu izturējos ar toleranci. Vēl Dzemdību namā viss bija kārtībā, taču, atgriežoties no Dzemdību nama, Māra centās uzstāt, ka bērnam būs divas mātes, pret ko es kategoriski iebildu, jo, bērnam ir tikai viena māte un tikai viens tēvs.”

Izrakstoties no Dzemdību nama bērna tēva vietā ievilkta svītriņa, bet pēcāk norādīta fiktīva persona Pēteris Alksnis. Jurim jebkāda saziņa ar dēlu tikusi liegta un viņš sapratis, ka ir jāpanāk, lai viņš tiktu oficiāli reģistrēts kā bērna tēvs. Diemžēl tikai Augstākā tiesa ir atzinusi, ka ir jāizskata Jura Millera prasības pieteikums par paternitātes atzīšanu un ka viņš nav uzskatāms par donoru, kā to norādījusi bērna māte.

Oktobra sākumā pēc DNS testa veikšanas Juris Millers oficiāli tiek atzīts par Rūdolfa Jura Trēziņa tēvu, bet bērna māte nav mierā ar šādu spriedumu un jau iesniegusi apelācijas sūdzību. Juris atklāj: “Lai kā arī nevēlos publisku skandālu, es gribu, ali dēls uzzinātu, ka es par viņu ļoti, ļoti cīnos…Visu mūžu esmu gribējis bērnu, ko lolot, audzināt un izglītot”.

Bērna māte Māra Trēziņa no komentāriem ir atteikusies.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Nekā personīga, bet – ja Trēziņa nevar uzrādīt Millera pašrocīgi parakstītu dokumentu, kurā viņš atsakās no jelkādām tiesībām uz savas spermas izmantošanas rezultātā pasaulē nākušo bērnu un aizgādnības pār viņu, tad kādas tiesības divu instanču tiesām bija atteikt izskatīt paternitātes atzīšanas pieprasījumu?

 2. Kam kāda daļa vispār, lai novērtētu šo situāciju? Lai spriestu par orientāciju un kas ar ko ir kopā.
  Tikai retais zin, kas notika pa īstam.
  Katram ir sava taisnība. Bet lai reklamētu sevi, jo sen nav bijis publiski apspriests, tas gan nav īpaši gudri. Cita iemeslu es neredzu. Sen jau būtu publicējis šo savu sāpi, ja jau vēlme cīnīties bija tik liela. Kapēc tikai tagad?

 3. O, jopci, popcik!

 4. Nu tu dod, Māra…….nav komentāru, Fu, pretīgi lasīt!

  • KAs tieši ir pretīgi? Ka Lesbietei ir bērns no geja, kas mūsdienās nav nekāds pārsteigums, tikai tas netiek publiskots. Vai tas, ka visdrīzāk Juris nesaka visu patiesību, zinot viņa skandalozo personību?

 5. Juri, kad Tev tā grāmata iznāks, kuras dēļ Tu šo visu “negribu skandalu publiski” publisko?

 6. Juris šo tagad visur bazūnē, jo reklamē savu grāmatu?

 7. Juri lai Tev izdodas viss!
  Man tiešām žēl ka Tev nākas iet cauri – un nevis žēl, ka Tev ir bērns no Māras, bet gan Jums pa vidu jaucās tā b…ch ingūna! Ieraugot viņas pretīgo seju Mogo reklāmā – pilnīgi vemt gribējas!
  Viņai ir bijusi visur mode līst – gan ‘Māras dzīvē, gan Māras darbā , un visur citur..

  Ceru, ka viss beigsies labi – jo bērnam ir jābūt Mātei un Tēvam – nevis mātei un vienai j…ai k…cei., kura uzskata sevi par otro māti!

 8. ļoti daudz pareizrakstības kļūdu!

 9. Lasot jūsu komentāru varētu padomāt ka bez Jura un Māras nebūtu citu homosexuāļu..
  Jūris par laimi tad nav tikai tendēts uz savu dzimumu.. prieks dzirdēt, ka kaut kādas jūtas un fizisks kontakts ir bijis ar sievieti.

 10. Nu mums te Kanadaa ir atziitas ari gimenes ar 3 vecakiem- teiksim 2 mates un tevs. Lai Juris cinaas par likumdoshanas mainju!

 11. Divi homoseksuali pari nevar vienoties … viens spermas donors otra surogatmate .. Ko tad neuzlika visu uz papira pirms ievadija spermu???

 12. Juri, novēlu uzticamu dzīves drauzeni un vēl bērnus! Noteikti vēl bērnus. Jāizvēlas ir mūsdienās uzmanīgi – tas gan fakts.
  un gan jau kad bērns paaugsies, noteikti to uzzinās. galu galā – vai tad Tev var liegt tikties.
  Un paldies par to, ko dari!

 13. Nu gan jaunumi! Māra jau gadiem ilgi dzīvo ar savu hokeja treneri Ingunu L. Ko tad, Juris agrāk nezināja to? Abi citas orientācijas, nu tā arī sanāk visādi jocīgi gadījumi.

 14. Tāpēc, ka Māra ir lesbiete un dzīvo ar savu sievu:D

Draugiem Facebook Twitter Google+