Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. februāris, 2015
Drukāt

Producents: Lordes otrā albuma ierakstīšana sāksies martā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Jaunzēlandiešu dziedātājas Lordes producents Džoels Litls apstiprinājis, ka otrā albuma ierakstīšana sāksies martā.

“Mēs dosimies uz ierakstu studiju jau nākamajā mēnesī vai drīz pēc tam,” sacīja Litls.

“Tāds ir mūsu plāns,” viņš skaidroja. “Mēs sāksim rakstīt dziesmas. Vēl neesam izdomājuši, kā tām jāizklausās. Mēs vienkārši sāksim sacerēt. Kad būsim uzgājuši īsto skanējumu, mēs to zināsim. Tas ir diezgan vienkārši.”

Lordes debijas albums “Pure Heroine” iznāca 2013. gadā un guva lielus panākumus.

18 gadus vecā dziedātāja iepriekš izteikusies, ka nezinot, kad izdos nākamo albumu. “Man no sākuma jāsacer dziesmas vārdi, mūzika nāk pēc tam. Esmu sarakstījusi daudz labu tekstu, bet tagad eksperimentēju un pārvēršu to par mūziku,” viņa janvārī sacīja “Zelta globusa” ceremonijā.

Viņa norādīja, ka nesteidzoties ar jauna albuma izdošanu. “Man nav grafika,” viņa teica. “Neuzskatu, ka tas būtu svarīgi.”

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+