Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
16. septembris, 2015
Drukāt

Profesiju spēle “Atver profesiju durvis”

Foto - LETAFoto - LETA

Tuvojoties karjeras nedēļai, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sociālajā tīklā Draugiem.lv  izveidojusi interaktīvu un aizraujošu spēli “Atver profesiju durvis”.

No 14. septembra tā jauniešus iepazīstina ar profesiju daudzveidību, izceļot specifiskās zināšanas, prasmes un personības īpašības, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos dažādās profesijās. “Jauniešu priekšstati par profesijām bieži vien ir nepilnīgi. Jaunieši ne vienmēr zina, kāda izglītība nepieciešama profesijā strādājošajiem,” teic VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore Aleksandra Joma. Spēle veidota divos līmeņos. Pirmajā līmenī dalībniekiem jāatver astoņas profesiju durvis, uzminot profesiju pēc sniegtā apraksta. Otrajā līmenī jauniešiem jādodas uz Karjeras nedēļas pasākumiem, lai uzzinātu unikālo kodu, ko ievadīt spēlē, tā iegūstot papildu punktus. Aktīvākajiem un veiksmīgākajiem spēlētājiem būs iespēja saņemt vērtīgas balvas. Otrais līmenis būs atvērts no 7. oktobra. Digitālā spēle “Atver profesijas durvis” pieejama vietnē www.draugiem.lv/viaa.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+