×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Profesora Rabkina pārvērtības (44)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Avīzē “The Moscow Times”, kas diendienā iznāk angļu valodā un formāli tiecas “objektīvi informēt” šīs valodas pratējus Krievijā un pasaulē, 27. augustā lasāms Jakova M. Rabkina raksts ar nosaukumu “Kanādas “komunisma upuru” sagrāve”. Raksta autors, kurš kopš 1973. gada mīt Kanādā, nikni uzbrūk šīs valsts premjerministram Stīvenam Hārperam, kurš, kā zināms, pret Putina Krievijas impēriskās ekspansijas tieksmēm vēršas vēl krasāk nekā ASV prezidents Baraks Obama. Rabkina uztverē viens no premjerministra S. Hārpera “noziegumiem” ir tas, ka viņa vadītā Kanādas valdība atbalsta nodomu šīs valsts galvaspilsētas Otavas centrā uzcelt memoriālu “Komunisma upuriem”.

Rabkins ņirgājas par pašu memoriāla nosaukumu, norādot, ka “komunisms līdz šim bijis drīzāk kā vīzija, mērķis, iecerēta mirdzoša nākotne, nevis īstenota realitāte. Neviena valdība, vai tas būtu Maskavā, Pekinā vai Budapeštā, nav pasludinājusi komunisma uzvaru.” Tāpēc, mums skaidro Rabkins, pats jēdziens “komunisma upuri” esot aplams.

Tālāk seko Rabkina izlēciens pret Igauniju, kur atdzimstot fašisms (Kanādā dzīvo daudz emigrantu no Igaunijas. – F. G.) un kur Tallinas Okupācijas muzejā vienāda mērā nosodīts nacisms un komunisms. Rabkins gan Hārperam, gan baltiešiem pārmet, ka tie noniecinot Padomju Savienības izšķirošo lomu nacisma sagrāvē: PSRS taču “gandrīz trīs gadus vienatnē (!) cīnījusies pret nacismu, kamēr Rietumu sabiedrotie tikai 1944. gada jūnijā izsēdināja savus bruņotos spēkus Normandijā”. Rabkins, protams, noklusē to faktu, ka Anglija veselu gadu vienatnē cīnījās pret Lielvāciju, kurai Padomju Savienība kā uzticama sabiedrotā piegādāja degvielu, labību, mangānu…

Vārdu sakot, viss Jakova M. Rabkina raksts avīzē “The Moscow Times” ir tiešs vai pastarpināts Kremļa pasūtījums.

Kas tad ir šis Rabkins? Dzimis 1945. gadā Ļeņingradā, beidzis studijas Ļeņingradas universitātē un 1973. gadā, 28 gadu vecumā, emigrēja uz Kanādu, kur apmetās Monreālā. Pēc viņa turpmākajām gaitām spriežot, Kanāda viņam devusi patvērumu, jo tur viņš pievērsies intensīvai jūdaisma izpētei, kas tālaika Ļeņingradā netika atbalstīts. Nonācis brīvajā pasaulē un kļuvis par Monreālas universitātes profesoru, vēsturnieks Rabkins izcēlies, var teikt, starptautiskā mērogā – ar niknu cionisma apkarošanu un Izraēlas valstiskuma tiesību apšaubīšanu – it kā no klerikāla jūdaisma pozīcijām. Veselu vētru izraisīja viņa grāmata “Drauds no iekšienes. Jūdu opozīcijai pret cionismu ir 100 gadu”. Profesors Rabkins ir gaidīts viesis visur, kur dedzina Izraēlas karogus. Un tagad šis jau pasirmais vīrs, kuram Kanāda pirms 42 gadiem deva patvērumu, simtprocentīgi stājies Maskavas propagandas kalpībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (44)

 1. Paldies F.Gordona kungam par ieskatu žīdu iekšējajās cīņās starp kremļa cionistiem, rietumu cionistiem un ortodoksāļiem pret visas pasaules nacionālajām valstīm un to tautām

 2. Today, they’re poor, hungry, thirsty, helpless refugees…
  Tomorrow, they’re soldiers of allah, ready to destroy everything…
  The Zionists plan of destroying the white population of Europe continues

  • Vai rakstot svesvaloda Atbildēt

   jusu provokativiem aizspriedumiem piemit kada autoritate? Tada ir ari grafista iedomiga taktika.

   • Вот те на. Чего вы же так пренебрежительно? Язык ваших новых господ надо бы уважать.

 3. Žīds arī āfrikā ir žīds!

 4. Nesaprotu kāpēc LA izdzēsa manu komentāru, kurā bija teikts, ka postpadomju ēbreji visās valstīs tai skaitā arī Izraēlā ir lielāki Krievijas patrioti nekā paši krievi. Arī Latvijā visas prokrieviskās kostības vada ēbreji. Kāpēc komentārs bija jādzēš nav saprotams. Vai tur kaut viens v;ards ir meli?

 5. Precīzāk būtu “piemineklis boļševisma upuriem”

 6. Nav šaubu – Rabkins ir VDK aģents. Viņš nav spiegs, bet ir savas nozares “zaļais cilvēciņš”. Ne jau tikai spiegus PSRS iesūtīja ārvalstīs, par to maz runāts, bet visdrīzāk tikpat daudz bija arī propagandistu, kas darbojās, lai nomelnotu Rietumu iekārtu un veicinātu karojošu opozīciju šajās valstīs. Zināms fakts, ka visas komunistiskās partijas pasaulē barojās no PSRS līdzekļiem. Kad tā sabruka, lielākā daļa no komunistiskajām partijām nesociālistiskajās valstīs pārvērtās par marginālām vai teroristiskām grupām.

 7. Mosad elpo šim pakausī…

 8. PALDIES FRANKAM GORDONAM PAR RAKSTU!!! Piekritu IMIM!!!

 9. Sagrauta ir vienīgi Pūķina un viņa krievnacistu kredibilitāte. Pimineklis komūnisma upuriem tiks Otavā celta, debates ir tikai par tā novietošanu.

 10. Komunisti,komunisms ir neliešu bara vairogs savu iedomu realizācijai.PSRS pat nespēja izveidot sociālismu,bija tikai truls totalitarisms.Komunisms ir no zinātniskās fantastikas un kalpo tikai smadzeņu masēšanai.

 11. @ pilsonis:-

  … Piekritu, ne jau tikai judi, bet ari pasi ukraini Kanadas politika sen, kops pagajusa gadsimta sakuma bija sadalijusies pro un pret Kremla ideologijas un varas fenomeniem, un likumsakarigi atbalstija abas kreisas partijas : Liberalus un Jaundemokratisko, tikai ar daziem iznemumiem …!

  … Redz ka laiki, lojalitate un politiskas piederibas, krasi mainas ari Kanada, sodien gluzi preteji vakardienai – pec vajadzibas un iespejam sanemt savu labuma … gluzi ka Bezabrenes SX partijas biedru kadros … !

 12. Kurš piedzimis KGB dzīlēs un tur arī paliks, arī Kanādā esot… Tāds ir arī daudzu aģentu mūža komandējums, ja sanāk ziepe tad gan… Tur nav ko brīnīties.

 13. Komunisms pēc savas ieceres izskatījās kā jauks, mīlīgs bērniņš ar visgaišāko nākotni, daudzi to apbrīnoja, daudzi tiecās to paucināt klēpī. Komunisma bērniņš attīstījās un auga, auga un attīstījās, un kļuva par noziedznieku un slepkavu, no kura vairums pasaules tautu ir novērsušās. Vai tas pats nenotiks ar otru galējību – liberālismu? Vai abas nav profesoru kabinetos sacerētas maldu mācības – “divas odziņas no viena lauka”, kā teikts krievu parunā?

 14. Ja saslimst ar komunisma bacili,tad uz ilgu laiku.Visus Gordona kunga rakstus izlasu ar vislielāko interesi,tātad varat mani uzskatīt par antikomunistu.

 15. Почему редакция портала думает, что нам интересно участвовать в еврейских разборках? Два еврея публично катят бочки друг надруга, а мы должны в этом участвовать и сопережевать?! Нельзя ли было этим господам найти другое место для выяснения своих отношений.

  • rādam savu vienīgo gramu smadzeņu ? 🙂

  • Ko atkal uzbāzies ar savu kiriļicu pa vidu? Kas tad to saprot?

  • Grafistu, šķiet, pārņem kāda īpaša svētlaime, kirilicā aprejot bezmaz katru Franka rakstu.
   Ja pietrūkst “asu izjūtu”, kādēļ nerej uz saviem tautiešiem, grafist, bet lien ar savu USTAVU svešā baznīcā?

  • a ko tu trollim grafistam padarīsi. troļļuka uzdevums – izpildīt kremļa vanckaru pasūtījumu. Tas nekas, ka smird pa gabalu

  • kaut kā vairāk pārliecina Franka Gordona raksti nekā grafista muldējumi,kuros kā āža kāja visu laiku ārā lien šovinisma bacilis: mēs esam atbrīvotāji( no kā?)mēs te esam paši galvenie,viss te pieder mums utt.,jo mēs te esam atnākuši tanku aizsegā!!!Vispār jau liekas,ka grafists ir tiešais Pētera I vai Katrīnas Lielās pēctecis,jo visu laiku atsaucas uz to ,ka Krievijas cars Latviju ir nopircis un laikam arī ar testamentu novēlējis grafistam,tāpēc viņš te tā uzstājas.

   • Вас убеждают его статьи, а меня вот – нет! Вам он нравится, а мне нет. Уменя значит бациллы шовинизма, а дед еврей ну чисто ангел, херувим такой? Вот что за хрень! Дедуля самый настоящий и откровенный русофоб! У еврейцев вообще крайности, они или революционеры блин, кровожадные до крайности, или вот такие ехидные антикоммунисты русофобы.

    • Ar šādiem tekstiem tu, grafist, tikai vairo rusofobu rindas …

     • Да ничуть. Больше, чем вас есть сейчас, вас всё равно не станет. Демография, однако.

    • labi jau vismaz,ka tu apstiprini faktu,ka krievs= komunists( ja антикоммунист русофоб).

     • Весьма спорное утверждение. Доказать и обосновать его вам будет трудно.

    • Tev laikam grūti ar saviem naida komentāriem atkal neiebraukt beztēmā. Rakstā Gordons runā par komūnistiem, un nekur nav minēti tieši krievi, bet tu jau histērijā auro “русофоб”, “русофоб”, “еврей”, “еврей”. Tev gadījumā papildus pretlatviskumam nav arī kaut kādas antisemītiskas noslieces?

     • Опять вы! Да что ж такое. А другие статейки дедулины вы не читали? И разве автор не еврей и не живёт в Израиле?! Чего же он в том инфопространстве не тусуется, а всё норовит в наше залезть, а?

     • Nu un, ka ebrejs? Vai tas viņa viedokli un rakstu kaut kādā ziņā padarītu mazvērtīgāku? Tādā gadījumā jājautā, vai tiešām esi tāds antifašists un antinacists, par kādu uzdodies, ja pietiek kādam pateikt kaut ko ne pa prātam, un tu uzreiz sāc klaigāt, ka viņš ir ebrejs.

     • Да хоть тунгус, мне пофиг! Мне претит, присущая автору манера подачи своего мнения, как единственного правильного без малейшей тени сомнения, а желание поучать жизни раздражает. Для вас его мнение важно и ценно, а для меня нет. Вот и всё.

     • viņš jau arī nemaz neraksta priekš tādiem kā tu,kuriem pareizs ir tikai Putina un savs viedoklis.

     • Надо же, какое откровение. А своей головы на плечах у вас нет, обязательно нужен человек – компасс, задающий «правильный» курс. Ну, ну.

     • Nu redz’, ja patiešām būtu “пофиг”, tad trīs reizes mums to uzstājīgi nemēģinātu atkārtot. Bet grafistam taču “претит”, ka kaut kāds “еврей”, kurš “живёт в Израиле” uzdrošinās aizskart viņa svētos komūnistus, jo grafists taču pats visiem klāt stāvējis un SAVĀ svētajā un vienīgajā pareizajā pārliecībā zina, ka tie nevienam nav ne piedūruši pirkstu. Izņemot, protams, tikai “nacistiem” un “fašistiem”, bet tiem jau tiešām neviens necels memoriālu.

     • Чего же так однобоко то? Ну нравится вам дедушка, так целуйте его хоть в лобик хоть в попку, да хоть памятник ему поставте, мне всё равно. Но если он публикует свои статьи в этом информационном пространстве, то мы все, и вы и я, и другие комментаторы, имеем право высказывать свою точку зрения на его статью. Это и есть свобода слова. Хотите её запретить?! Моё мнение вам не понравилось, вы об этом сказали, и я вас услышал. И всё равно остался при своём мнении, меня вы не переубедили.
      Всё остальное, притянуто вами за уши.

     • Kas būtu domājis, ka grafistam tik švaki iet ar to argumentēšanu, ja labāko pretargumentu joprojām nākas balstīt uz autora tautību, bet uz manu kritiku par kārtējo haltūru atbildēt ar stāstījumu par pierēm un dibeniem. Ja ne atspēkot, tad vismaz pieņemt kritiku gan būtu jāiemācās.

      Tālākā histērija par viedokļu ierobežošanu arī šķiet lieka, jo īpaši cilvēkam, kura prātojumi te brīvi parādās jau sazin cik ilgu laiku, taču lai šiem prātojumiem būtu kas vairāk kā ķengu vērtība, jāspēj tomēr no sevis izspiest ko vairāk kā “еврей”, “еврей” un “русофоб”, “русофоб”.

     • Ну вы и дятел, однако. Долбите и долбите в одну точку, прямо как попугай. Вы сами то часом, не еврей ли, а? Тогда понятна ваша назойливая настырность. Ой, а может он ваш родственник, нет? Ну тогда, извиняйте.
      Вот какую такую аргументацию я должен был привести, а? Я же не диссертацию пишу, а всего лишь личное мнение высказываю. Как будто в ваших комментариях есть какая то аргументация, да не смешите. Попытки задеть вижу, а аргументации, простите, нет.
      На мой взгляд, истерите именно вы, ибо никак не можете остановиться и даже начинаете чего то там домысливать за меня. Увы, но это факт.
      Шолом вам, любезный.

     • Ebreju un Gordona radinieku medniekam grafistam putni galvā ieperinājušies. 🙂

     • Ну очень смешно. Ха, ха, ха. Могу начать «охотиться» именно за вами, чтобы вы тоже посмеялись (шутка).

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Priekšvēlēšanu cīņu kompromatu uzlidojums

Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks 6. oktobrī, arvien asākas kļūst partiju priekšvēlēšanu cīņas. Vieni politiķi videoklipos un sociālajos tīklos rāda dažādus “kompromatus” par citiem politiķiem un sola tos nest pārbaudei uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, otri atbild ar to pašu vai sola vērsties policijā par goda un cieņas aizskaršanu, vai aicina Drošības policiju pārbaudīt konkurentu iespējamu saistību ar kaimiņvalsts specdienestiem.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+