Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
22. maijs, 2015
Drukāt

Prognozē izlūkdienestu aģentu apmaiņu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Spiegošanā apsūdzētais Lietuvas pilsonis Aristids Tamošaitis šonedēļ Maskavā, iespējams, arestēts tāpēc, lai viņu varētu apmainīt pret Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) aģentu, par kura arestu Lietuvas varasiestādes paziņoja maija sākumā, ziņo Krievijas laikraksts “Vedomosti”, atsaucoties uz izmeklēšanai tuvu informācijas avotu.

Ņemot vērā Krievijas un Baltijas valstu saspringtās attiecības, maz ticams, ka apmaiņa varētu notikt līdz tiesai, un juridiski tam tiks izmantota krimināllietas slēgšana, norādīja laikraksta sarunbiedrs. Lietuvā 29. aprīlī aizdomās par spiegošanu Maskavas labā tika aizturēts Krievijas pilsonis. Arestants dzimis 1977. gadā un strādājis FDD. Savukārt FDD trešdien paziņoja, ka ir aizturējis Lietuvas spiegu slepenas informācijas saņemšanas brīdī. Aizturētais lietuvietis pašlaik atrodas izmeklēšanas izolatorā Maskavas Ļefortovas cietumā.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+