Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
28. oktobris, 2013
Drukāt

Prognozē izmaiņas sarunu formātā

Foto - LETAFoto - LETA

Iespējams, nākamgad varētu būt citāds valdības un pašvaldību sarunu formāts, biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā atzina finanšu ministrs Andris Vilks. Ierasts, ka ik gadu valsts budžeta gatavošanas kontekstā notiek valdības un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) sarunas par pašvaldību finansējumu un citiem jautājumiem. Virzot valsts budžeta izskatīšanu parlamentā, parasti ar budžetu saistītajiem likumprojektiem tiek pievienots Ministru kabineta un LPS vienošanās un domstarpību protokols. Šogad pašvaldības šo protokolu neparakstīja, jo ir domstarpības par iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārdali. Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Māris Kučinskis izteicās, ka rudens sarunas starp valdību un pašvaldībām ir laika aizpildīšana, jo protokola parakstīšana vai neparakstīšana neko neietekmē. Viņš pauda neizpratni, kāpēc nav iespējama ilgtermiņa vienošanās. Finanšu ministrs atzina, ka nākamgad varētu būt citāds sarunu formāts.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+