×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. februāris, 2015
Drukāt

Prokremliskie teroristi piekrīt bruņojuma atvilkšanai (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Prokremliskie teroristi Ukrainas austrumos piekrituši sākt smagā bruņojuma atvilkšanu no frontes līnijas, sestdien vakarā paziņoja Ukrainas armijas pārstāvis Petro Kanoņiks.

“Burtiski pirms stundas Krievijas pārstāvis kopīgajā centrā Aleksandrs Ļencovs parakstīja pie Zaharčenko, bet pirms tam ar Plotņicki [Doņeckas un Luhanskas teroristu organizāciju līderiem] dokumentus par smagā bruņojuma atvilkšanu,” sacīja Kanoņiks.

Teroristi parakstījuši rīkojumu, kurā paredzēts bruņojuma atvilkšanu sākt svētdien un pabeigt divu nedēļu laikā.

Vienlaikus Ukraina un teroristi apmainījušies ar 191 gūstekni, kas bija viens no galvenajiem Minskas pamiera nosacījumiem.

Ukrainas, Francijas, Vācijas un Krievijas līderi sarunās Minskā 12.februārī vienojās par karaspēka un smagās tehnikas atvilkšanu, kā arī par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, sākot no 14.februāra pusnakts.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Kā janvāra beigās ANO Drošības padomes sēdē apliecināja Ukrainas vēstnieks ANO Jurijs Sergejevs, Ukrainas austrumos atrodas 12 000 Krievijas karavīru.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. … PEC VECAS GRAFIKAS UN PLANA … MELO, NEIZPILDA SOLIJUMUS, TURPINA NELIKUMIBAS PARIS DIENAS – NEATZISTOT TERMINU ATVILKSANAI – TURPIN AGRESIJU, NOGAIDA LIDZ PRETINIEKS IR SPIESTS AIZSTAVETIES … TAD NU KA NEVAINIGS AGRESORS PAZINO KARA TURPINASANU … !

    ..TIKAI MERKELE LAIKAM IR SPEJIGA NEIZPRAST SO VILTUBU … VARBUT NESPEJ … VAI KAUT KAS TOMER NO VINAS PAGATNES TAI ATTUR BUT CILVECIGAS EIROPAS PARSTAVEI …!

  2. jau paziņoja ka neko neatvilks:)

  3. ukrainas fasisti nogal[na mierigos iedzivotajus,bernus.lai dievs dod speku donbasa patriotiem nokert nacistus un vinu atbalstitajus.sveiciens svetkos.

  4. Pilns ar troļiem; vai LA red.kol. guļ?

  5. Proamerikāniskie labusi turpina melīgo un apkaunojošo propogandu! Kalpi ir kalpi. Slava kalpiem! Slava labusiem!

  6. ari piekrita atvilkšanai, vai bus kā vienmer? kijeva neatvilks un visā kaujiniekus vainos

Draugiem Facebook Twitter Google+