×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
26. janvāris, 2017
Drukāt

Prokuratūrai nodod lietu par vardarbību pret policistu

Foto-LETAFoto-LETA

Bauskas rajona prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēta viena persona par to, ka tā, lietojot vardarbību, pretojās varas pārstāvim, kas izpildīja tai uzliktos dienesta pienākumus, kā arī tīši nodarīja vidēja smaguma miesas bojājumus cietušajam, informēja prokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, 2016.gada 28.maijā apsūdzētais, būdams alkohola reibumā, atrodoties kādā Valsts policijs (VP) iecirkņa uzgaidāmajā telpā, lietoja alkoholiskos dzērienus.

Minētā persona uz policijas darbinieka atkārtotiem aizrādījumiem atbildēja, lamājoties necenzētiem vārdiem. Pēc administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, apsūdzētais, lamājoties necenzētiem vārdiem, izrāva policijas inspektoram no rokām administratīvā pārkāpuma protokolu un bēga projām. Policijas inspektori noķēra bēgošo personu un veda atpakaļ uz policijas iecirkni. Apsūdzētais, lamājoties necenzētiem vārdiem, draudot policijas darbiniekiem ar izrēķināšanos, aktīvi pretojās policijas darbinieku likumīgajām prasībām, mēģināja iesist ar roku policistam pa seju, izrauties un aizbēgt.

Turpinot nepakļauties policijas darbinieku likumīgajām prasībām, nolūkā atbrīvoties no policijas darbinieka satvēriena un aizbēgt, ar tīšam apzinātām darbībām, vīrietis nodarīja policijas inspektoram vidēji smagus miesas bojājumus, ar to izdarot noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 270.panta pirmajā daļā un Krimināllikuma 126.panta otrās daļas 1.punktā.

Lieta izskatīšanai nodota Bauskas rajona tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+