×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. augusts, 2013
Drukāt

Prokuratūrai nodod Ziepniekkalna spēļu zāles operatores slepkavības lietu

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija nodevusi Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai krimināllietu par Ziepniekkalna spēļu zāles operatores slepkavību un zāles apmeklētāja saduršanu.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūrai LETA apstiprināja, ka lieta ir saņemta un apsūdzību aizdomās turētajam jaunietim plānots uzrādīt nākamnedēļ. Plašāku informāciju prokuratūra par lietas apstākļiem, tostarp nozieguma motivāciju, pagaidām nesniedz. Prokuratūra arī neatklāj, kādi ir bijuši psihiatriskās ekspertīzes rezultāti jaunietim.

Ja viņš ekspertīzē atzīts par nepieskaitāmu, tad pie kriminālatbildības jaunieti saukt nevarēs un tiesai būs jāpiemēro medicīniska rakstura piespiedu līdzekļi.

Jau ziņots, ka 1992.gadā dzimušais jaunietis 2.martā ap plkst.14.26 ienācis spēļu zālē Pārdaugavā un, uzbrūkot 30 gadus vecajai spēļu zāles operatorei, vispirms iedūra ar nazi mugurā un pēc tam aptuveni desmit reizes iedūris krūtīs. Neraugoties uz smagajiem miesas bojājumiem, sieviete vēl spējusi izkļūt no spēļu zāles, taču turpat uz ielas nomirusi.

Bez tam jaunietis vairākas reizes iedūris kādam spēļu zāles apmeklētājam. Viņam iedurts apmēram četras reizes. Neskatoties uz smagajiem miesas bojājumiem, vīrietis palika dzīvs.

Pēc tam uzbrucējs mēģinājis sadurt vēl vienu cilvēku, kurš uzbrukuma brīdī ienāca spēļu zālē, taču viņam sagriezta tikai jaka.

Tad uzbrucējs aizbēdzis, un vēlāk policija, pateicoties atstātajām asins pēdām un liecinieku norādēm, viņu aizturēja paziņu dzīvoklī.

Policija iepriekš atklāja, ka jaunietis lieto sintētiskās narkotikas un alkoholu. Policijas sākotnēji sniegtā informācija liecina, ka viņš savu vainu atzinis, taču arī pats nav spējis izskaidrot, kāpēc šādi rīkojies, arī azartspēles konkrētajā spēļu zālē viņš nebija spēlējis.

Jaunietis pērn notiesāts ar četru mēnešu cietumsodu par miesas bojājumu nodarīšanu, pārkāpjot aizstāvēšanās robežas. Viņš arī bijis ieslīdzis parādos un mēdzis spēlēt azartspēles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+