Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. maijs, 2015
Drukāt

Prokuratūrai nodota krimināllieta par kandžas tecināšanu Malnavas pagastā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Prokuratūrai nodota krimināllieta par kandžas tecināšanu Kārsavas novada Malnavas pagastā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.

Kādā saimniecības ēkā ierīkoto kārtējo nelikumīgo alkohola ražotni policijas darbinieki uzgāja un slēdza 20.janvārī. Kratīšanas gaitā tika izņemti vairāk nekā 1600 litri saražotā alkohola – 110 litri kandžas un 1500 litri brāgas, kā arī alkohola ražošanai nepieciešamās iekārtas un izejvielas: raugs, cukurs un milti.

Gatavā produkcija tikusi uzglabāta gan turpat uz vietas, gan blakusesošajā dzīvojamā mājā. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, pagrīdes alkohola rūpnīcā saražotā produkcija netika pārdota uz vietas, bet ražota vairumtirdzniecībai un izplatīta vairākās Latgales pilsētās.

Saistībā ar nelikumīgu alkohola apriti sāktajā kriminālprocesā policija pārbaudījusi divas personas – 1960.gadā dzimušu sievieti un 1987.gadā dzimušu vīrieti.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Sankcionētās kratīšanas gaitā dzīvojamā mājā policijas darbinieki atrada un konfiscēja arī nelikumīgi glabātu šaujamieroci un munīciju. Lieta par nelikumīgi glabāto šaujamieroci un munīciju izdalīta atsevišķā kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ontons, Latgaļis dzīsmiņīks Atbildēt

    A kur as tagad ņimšu īdvasmu sovai dzejai???

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+