Mobilā versija
+4.6°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Prokurors Imantas pedofilam prasa brīvības atņemšanu uz 20 gadiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas prokurors Agris Skradailis tā dēvētajam Imantas pedofilam prasa brīvības atņemšanu uz 20 gadiem, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Apsūdzētā advokāts Antons Drēbnieks žurnālistiem sacīja, ka viņš lūdzis tiesu šo sodu samazināt par trim gadiem.

Viņš norādīja, ka tiesai būtu jāņem vērā apsūdzētā attieksme, it sevišķi tas, ka viņš savu vainu atzīst un nožēlo.

Advokāts sacīja, ka, piemēram, “Rīgas Satiksmes” pedofils, kura lietā bija vairāk epizožu, tika sodīts ar 17 gadiem cietumā.

Tiesas piespriestais sods šajā lietā tiks paziņots trešdien pusdienlaikā.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina aģentūru BNS iepriekš informēja, ka apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts par vardarbīgu dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā ar mazgadīgām personām, lietojot vardarbību, draudus, kā arī izmantojot šo personu bezpalīdzības stāvokli. Tāpat viņš saukts pie kriminālatbildības par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo.

Jau ziņots, ka pērn augustā policija aizturēja 20 gadus vecu vīrieti par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās Imantā un Zasulaukā. Ar kriminālprocesa ietvaros veiktās ekspertīzes slēdzienu aizdomās turētais vīrietis ir atzīts par pieskaitāmu. Viņš sadarbojies ar izmeklēšanu un sniedzis liecības par izdarītajiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+