Sports
Futbols

Prokurors pieņem lēmumu Krištianu Ronaldu izvarošanas apsūdzības lietā0


Krištianu Ronaldu 2009. gadā atpūšoties naktsklubā Lasvegasā ar Ketrinu Majorgu.
Krištianu Ronaldu 2009. gadā atpūšoties naktsklubā Lasvegasā ar Ketrinu Majorgu.
Foto: SCANPIX/AP/LETA

Pret portugāļu futbola zvaigzni Krištianu Ronaldu netiks ierosināts kriminālprocess saistībā ar apsūdzībām par izvarošanu 2009. gadā, pavēstījusi Klarkas apgabala Nevadas štatā, ASV prokuratūra.

“Pamatojoties uz izskatītajiem lietas materiāliem, tika secināts, ka Krištianu Ronaldu apsūdzības seksuālā varmācībā nav nešaubīgi pierādāmas. Tādējādi tiesas process netiks uzsākts,” teikts ziņojumā.

Pērn modele Ketrina Majorga atkārtoti vērsās policijā, apgalvojot, ka 2009. gadā viesnīcā Lasvegasā Ronaldu viņu izvarojis. Futbolists, kurš tovasar pārgāja no Mančestras “United” uz Madrides “Real”, nenoliedza, ka abu starpā bijis sekss, taču – pēc abpusējas piekrišanas. Meitene gan uzsvēra uz pretējo scenāriju. Viņa uzreiz pēc incidenta vērsās policijā par izvarošanu, taču nesauca sava pāridarītāja vārdu. Pēc gada viņa parakstīja vienošanos ar Ronaldu juristiem par informācijas neizpaušanu, saņemot par to 375 tūkstošus ASV dolāru. Pērn pēc Majorgas iesnieguma lietas izmeklēšana tika atsākta.

Krištianu Ronaldu ir viens no pasaules populārākajiem sportistiem, piecreiz atzīts par gada labāko futbolistu. Šobrīd pārstāv Itālijas grandu Turīnas “Juventus”.

Saistītie raksti
LA.lv