×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. augusts, 2015
Drukāt

Protesta akcijā pret bēgļu uzņemšanu piedalīsies arī Raivis Dzintars (30)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai!"/LNNK Saeimas deputāts Raivis Dzintars.

Otrdien plānotajā protesta akcijā pret jaunu imigrantu uzņemšanu varētu piedalīties “pietiekami daudz” nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāvju, aģentūrai LETA sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars arī pats plāno piedalīties protesta akcijā. Viņš arī atgādināja, ka VL-TB/LNNK biedri paši izvēlēsies, vai piedalīties šajā pasākumā.

Kā ziņots, lai iestātos pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā, nacionālā apvienība rīt aicina uz protesta akciju. Protesta akcija pret jaunu imigrantu uzņemšanu notiks 4.augustā plkst.18 pie Ministru kabineta. Protesta akciju organizē biedrība “Tēvijas sargi”.

Nacionālās apvienības nodaļu biedri ir informēti par iespēju piedalīties 4.augustā plānotajā protesta akcijā pret jaunu imigrantu uzņemšanu, taču katram esot brīva izvēle, vai piedalīties šajā pasākumā.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) iepriekš pauda, ka šajā protesta akcijā nepiedalīsies. “Es strādāju parlamentā, man ir iespēja virzīt jautājumus citādi, mums ir iespēja tikties ar Straujumu un runāt tieši,” skaidroja politiķe.

Jau ziņots, ka jautājums par bēgļu uzņemšanu izraisīja nesaskaņas starp valdošās koalīcijas partneriem un nākamnedēļ tas atkārtoti tiks pārrunāts koalīcijas sanāksmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Krievi militāri atbalsta Asadu Sīrijā, bet amerikāņi – mērenos Asada pretiniekus un pa vidu vēl “Islama
  valsts” teroristi un tas viss rada bēgļu plūsmu uz Eiropu. Ja Krievija un ASV nevar vienoties ANO Drošības padomē, tad lai arī abas šīs valstis uzņem šos bēgļus. Kāpēc tas jādara Eiropai? Bet par to Vairas “skaidrais prāts” nezin kāpēc klusē! Vieglāk ir kritizēt savējos no NA, kas labi apzinās, ka tas ir tikai sākums šai bēgļu straumei.

 2. VVF laikam nāk vecums, tāpēc viņa tāpat kā V politiķi sāk nodarboties ar populismu. NA ir savs viedoklis bēgļu jautājumā, kas ir pietiekoši argumentēts, tikai nezin kāpēc eksprezidente domā, ka viņas viedoklis vienmēr un visur ir tas pareizais. Visi citi tikai domājot par savu partiju prestižu un reitingiem. Un tas jau kļuvis par paradumu – ja NA kādā jautājumā ir atšķirīgs viedoklis, tūlīt tas tiek nokristīts par nepareizu un pārējie tad metas virsū. Arī Vaira Vīķe-Freiberga.

  • Lūdziet Dievu, lai Jums vecumā būtu tik skaidrs prāts kā Prezidentei!
   Beidzot kāds objektīvi novērtēja NA politiku ākstīšanos

 3. Urrā, Raivis Dzintariņš ir atradies. 9.maija murga laikā šo it kā nacionāli noskaņoto partiju ne redzēja, ne dzirdēja, zemāk par zāli. Nu var atkal droši izlīst saulītē, jo protestēt par bēgļiem var droši, ne ar ko neriskējot. Skumji.

 4. Pirms bēgļu uzņemšanas gribētu zināt,kur viņus izvietos,cik daudz vienuviet,kas ar viņiem nodarbosies(tur vajadzēs tulkus),kas ēdinās.Par 6000 euro nevarēs apgādat ar dzīvokļiem,apmācību,apģērbu,ēdināšanu un kvalificētu personālu.Vai budžetā tam nauda ir paredzēta un cik? Vai to centīsies novelt uz pašvaldību pleciem un,vai likumdošana ļauj pašvaldībām likt to visu darīt?Ja nē,tad būs jāizvieto valstij piederošos īpašumos(ja tādi ir ārpus Rīgas-mežus un laukus neskaitīt)

 5. .................... Atbildēt

  čeka ļoti negrib, ka viņu upurus kāds uzņem

 6. VVF Delfos: ” Latvijā bēgļu jautājums tiks izmantots par kārtējo politisko cirku, kur īstenībā “nebūs rūpe ne par bēgļiem, ne viņu likteni un integrācijas nākotni, bet gan to, kā katram sasniegt savus politiskos mērķus, esot pie varas un atrodot dažādas jaunas varas kombinācijas”
  +++++++++++++
  Precīzāk par mūsu Prezidenti grūti pateikt.
  Gvelzt par bēgļu šausmām (tikai 125 gadā!) var tikai cilvēki, kas nav bijuši tālāk par savu ciemu.
  Dzintars perfekti izmanto lumpeņu neizglītotību un mēģina NA krāt punktus.

  • Var tikai piekrist, ka Dzintars arī sāk pārvērsties par ākstu, kas uz pamuļķu rēķina vairo sev popularitāti. Neko vairāk kā mitiņot, staigāt ar lāpām viņi taču nejēdz. Toties Gerharda dalītos ES fondus gan naski apgūst.

   • bet kāds Eiropas fondiem sakars ar Āfrikas nelegālajiem imigrantiem no valstīm,kurās jau vairāk kā 10 gadu nekāda kara nav?

 7. Ir pateikts jau gandrīz viss,atskaitot to,ka jebkuram bēglim no jebkuras pasaules malas,ja tas ir pilngadīgs,ir pašam par sevi un uz savu risku jārūpējas nevis jāsaceļ trauksme veselā kontinentā ar atšķirīgu dzīves veidu.Neapkarosim klaidoņu dēļ viens otru,bet pasniegsim garoziņu ,ja kāds plikadīda pie mūsu durvīm pieklauvēs.Rīkosimies kā kristietim pienākas,nezaudējot pašcieņu.

 8. Skatoties ar kādu spēku ,nekaunību un neatlaidību nelaimē nonākušie bēgļi taranē Lamanša tuneli ar vēlmi nokļūt tur,kur viņiem gribas-metas bail,tieši tā -BAIL. Jauni cilvēki vien-kur tur nelaimīgie ar ģimenēm un bērniem? Līdzko priekšpulki tiks pie mērķa,viņiem sekos pārējie,tad nākošie,tad vēl un vēl…..kamēr Eiropa kļūs dzeltenmelna. Paliek ļoti bail !

  • Laikam tālāk par savu sētu neesi bijis, bet saklausījies tikai NA provokatoru šausmu stāstus?
   Ja kaimiņvalstīs sāksies nemieri un uz Latviju bēgs ukraiņu un krievu tūkstoši, tad gan brēksi pēc ES un NATO palīdzības?

   • gan mums palīdzēja,kad tas miljons pie mums “iegāzās”no austrumu puses.Pat pēc neatkarības atgūšanas piespieda “integrēt” ne tikai kolonistus,bet pat demobilizētos Krievijas armijniekus. Vēl jau neesam paspējuši to izdarīt,kad jau sūtīs nākošos.

 9. Kā parasti Eiropa un arī pasaule cīnās ar sekām, nevis ar cēļoniem. Ne ES, ne ANO kā pasaules līmeņa
  organizācijas netiek galā ar lokāliem konfliktiem (Sīrija, Libāna, u.c.), kas arī rada šo bēgļu plūsmu uz Eiropu. Tā vietā, lai iestātos par stingru pozīciju militāru konfliktu gadījumos, ANO Drošības padome
  vispār neko nedara, jo tās statūti paredz iespēju nobloķēt visus lēmumus, kuri paredz nodzēst šos konfliktus. Tāpēc arī Sīrijas gadījumā Krievija regulāri nobloķē visus lēmumus un tikai tirgo Asadam ieročus! Tad arī bēgļu plūsma ir jāpagriež uz Krieviju, vai arī viņa ir jāizslēdz no Drošības padomes kā šādu konfliktu veicinātāja pasaulē. Ir jānomaina ANO vadītājs, jo viņš neveic savas funkcijas, arī ES nostāja ir visai neizlēmīga šajos konfliktu jautājumos. Ir jāizbeidz prakse, ka konfliktu gadījumos atsevišķu valstu politiķu intereses stāv augstāk par cilvēku dzīvībām.

 10. Tas ir musu pienakums Atbildēt

  Palidzet begliem bet ne vinus izmitinat Latvija. Kada vaina pasai Afrikai? Lielai vairums dzivo miera un dazas valstis pat uz turigo pusi. Dienvidafrika, Botsvana un citas kur ne kars ne nabadziba. Ir mums japalidz begliem no Afrikas integreties sajas zemes, pat samaksat sim zemem lai integretu sos beglus…… Afrika, ne Eiropa!! Jo Afrika ir nakotnes zeme!

 11. Dzintars aizmirsis, ka latvieši bija bēgļu lomā kara un okupācijas gados. Tagad ar populismu nodarbojas.

  • Latviešu bēgłu ādas krāsa Atbildēt

   Bija balta, ne melna vai brūna. Latviešu bēgłi bija labi ja ne łoti labi izglītoti. Latviešu bēgłi bija pazīstami kā visuma čakli un atbildigi strādnieki. Latviešu begłi tika gaidīti ne atvairoti.

  • Dzintars kā jau provokators kurina kolektīvo šizofrēniju vai histēriju un dzied vienā balsī ar kremļa lakstīgalām
   Tā vietā būtu labāk domājis par tautas pašapziņas celšanu!

 12. Naiviem cilvēkiem var iestāstīt, ka mums vajadzīgi bēgļi. Viņiem ir O.K.! Lielo bēgļu aizstāvju priekšgalā stāv politiskā mafija. Lai viņi nodrošina normālus apstākļus tiem Latvijas cilvēkiem, kuri izmētāti pa visu pasauli, jo viņi patiešām ir bijuši bezizejas situācijā! Jādomā par savējiem tautiešiem un pārējiem Latvijas iedzīvotājiem,- lai viņi var braukt atpakaļ, lai cilvēki vispār var normāli strādāt un pelnīt, piekļūt medicīnai, nopirkt zāles, ēdienu, izremontēt dzīvokļus, mājas, samaksāt īri, elektrību, gāzi, nodokļus utt. Vai kāds savus bērnus izmētātu pa pasauli un viņu vietā pieņemtu svešus, nezināmus, neprognozējamus!? Tas ir absolūtais absurds un liels risks!!!

 13. Nevienu neapdraud. Raivis ar savu histerisko politiku loti censas sev iegut popularitati un reize izcelt Latviju ka valsti kura nesadarbojas ar ES. bet ES pabalstus gatavs raut abam rokam. Vai dzirdets ka tiem vins teiktu ne? Raivis devalve patriotisma nozimi ar savu leto histerisko populismu. Mes no saviem patriotiem sagaidam daudz vairak neka letas neiecietigas atbildes grutiem jautajumiem.

 14. Parunājiet ar tautiešiem Atbildēt

  Sliņķi un liekēži. Noziedzības līmenis strauji pieaugs. Parunājiet ar tautiešiem Anglijā, tad uzzināsiet, kas tie par bēgļiem.

 15. Atkal jau tā “Vienotības” aģitatore! Tūkstošus šo “bēgļu” neapmierina pat dzīve vienā no bagātākajām ES valstīm Francijā! Un viņi tagad cenšas nelegāli nokļūt Anglijā caur Lamanša tuneli,jo Anglijā ir daudz mazākas algas,bet lielāki,kā Francijā sociālie pabalsti!

  • Pareizi,šitie ”bēgļi”ne valodu mācīsies .ne strādās-liekēži viņi te būs+vēl savu islamu piekops
   gribētos lai tā valdība kā Raivis reiz ieņem konkrētu nostāju nevis mālē tauyai acis

 16. Lai Dievs nedod ,ka Tev puisīt, būtu jādodas bēgļu gaitās.

  • Anniņ.beidz pūderēt smadzenes.Ja ar būs kādam jādodas bēgļu gaitās,tad neviena valsts mūs šitā neuzņems,meitiņ

  • Naivajai Anniņai Atbildēt

   Anniņ, tādiem naivajiem var iestāstīt, ka tie ir “bēgļi”, bet patiesībā starptautiskā mafija, kas pelna milzīgas naudas summas, par kurām pat nevari sapņot.

  • Man Tevis Annin ir loti zel, jo izskatas, ka Tu esi viena no tam, kurai smadzenes ir izskalotas lidz pedejam. Nu tad cep piragus un sagaidi tos nelaimigos beglus!!!

   • 100%,ka tie pīrāgi neapmierinās tos “nelaimīgos bēgļus” un viņi tāpat gribēs “māju,mašīnu un sievieti”,ko pēc viņu domām viņiem jānodrošina Eiropai.Bet ,ja Latvijas anniņas to nespēs,tad grūs anniņu mājas,degs automašīnas un tiks grieztas galvas.

Draugiem Facebook Twitter Google+