×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. decembris, 2015
Drukāt

Protestējot pret Vācijas atvērtību bēgļiem, Hermanis pametis darbu Hamburgas teātrī (3)

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Alvis Hermanis

Režisors Alvis Hermanis pametis darbu teātrī “Thalia Theater” Hamburgā, paužot protestu pret Vācijas atvērtību imigrantiem un bēgļiem.

Hermanis norāda, ka Berlīnes imigrācijas politika apdraud Eiropu, jo tajā nepamanīti var iekļūt teroristi.

“Thalia Theater” ir viens no trim valsts teātriem Hamburgā. Tā vadītājs Joahims Lukss publiski izteicies, ka teātris atbalsta humānās palīdzības sniegšanu iebraukušajiem cilvēkiem, kuru skaits Vācijā šogad varētu pārsniegt miljonu.

“Mēs nekad nebūtu varējuši iedomāties, ka humānās palīdzības sniegšana tiem, kuriem tas nepieciešams, varētu izbeigt profesionālas attiecības,” komentējot Hermaņa lēmumu, teica Lukss. Viņš arī norādīja, ka šis ir piemērs dziļajai politiskajai sašķeltībai, kas valda Vācijā.

Saistībā ar Hermaņa aiziešanu no teātra tam nākas atcelt izrādi, kuru bija plānots skatītājiem rādīt nākamajā gadā. Tomēr tas turpinās izrādīt citu Hermaņa izrādi “Spaete Nachbarn” (“Vēlie kaimiņi”), kas vēsta par ebreju imigrantiem Amerikas Savienotajās Valstīs.

Atbilstoši Starptautiskās Migrācijas organizācijas (IOM) datiem šogad Eiropā, šķērsojot Vidusjūru, kopumā ieradušies teju 900 000 nelegālo imigrantu.

Lielākā imigrantu daļa necenšas palikt Itālijā vai Grieķijā – pirmajās Eiropas Savienības (ES) valstīs, kuras viņi sasniedz -, bet dodas tālāk uz Vāciju, kur valsts patvēruma meklētājiem nodrošina dāsnus pabalstus un sociālās garantijas.

Otrs populārākais nelegālo imigrantu galamērķis ES ir Zviedrija, kur viņi arī līdz šim varēja rēķināties ar dāsnu valsts atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Grūti komentēt….visur ir bēgļi.Tad varbūt Krievija…? ES ir bēgļu pārpildita….Īstenībā Izraēlā nekāda spriedze nav.Izraēla “stāv un krīt” par savu drošibu…varbūt tieši tu ir tā īstā vieta….

  2. Viņš drošvien protestēja nevis “pret bēgļiem”, bet pret Vācijas masveida kolonizāciju un islamizāciju.

  3. Visu cieņu!

Draugiem Facebook Twitter Google+