×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Protestēs pret BBC veidotās filmas par Krievijas iebrukumu Latvijā demonstrēšanu LTV (6)

Ekrānšāviņš no BBC filmasEkrānšāviņš no BBC filmas

Politiskā partija “Latvijas Krievu savienība” plāno protesta akciju pie Ministru kabineta, iebilstot pret BBC veidotās filmas, kurā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā, demonstrēšanu Latvijas Televīzijas (LTV) ēterā.

Kā informēja partijas pārstāvji, protesta akcija paredzēta 19.februārī no plkst.16 līdz 17 iepretim Ministru kabineta ēkai. Šī pasākuma pieteicējs ir partijas pārstāvis Miroslavs Mitrofanovs.

Partijas pārstāvji ir sašutuši, ka šī “melīgā, nacionālo naidu kurinošā” filma tikšot demonstrēta par nodokļu maksātāju naudu. LTV plānojot demonstrēt filmu, kas “vērsta pret Daugavpils iedzīvotājiem, pret Latgali un Latvijas krievu iedzīvotājiem”, teikts Latvijas Krievu savienības paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Pēc partijas pārstāvju domām, šajā filmā Daugavpils iedzīvotāji un Latvijas krievi tiek parādīti kā agresori, teroristi un Trešā pasaules kara vaininieki. Latvijas Krievu savienība uzskata, ka šī filma veidota, lai pamatotu Lielbritānijas un NATO militāro izdevumu palielinājumu.

“Nav nekāda pamata, lai saistītu Daugavpili ar vardarbību un karu,” uzsver partijas pārstāvji.
Jau vēstīts, ka Lielbritānijas raidsabiedrības BBC veidotajā filmā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā. Filmā ar nosaukumu “World War Three: Inside The War Room” modelēta situācija, kurā Krievija ieņēmusi vairākas netālu no robežas esošas pilsētas, lai atbalstītu prokremliski noskaņotos separātistus.

Kad NATO līderi nevar izlemt, kā atbildēt uzbrukumam, ASV un Lielbritānija izlemj sūtīt karavīrus cīņā ar Krievijas spēkiem. Krievija pēc tam atbild ar kodoluzbrukumu. BBC mājaslapā raidījuma aprakstā teikts, ka tajā bijušās augstākās britu militārās un diplomātiskās amatpersonas veic iespējama “karstā kara” simulāciju Austrumeiropā, iekļaujot pat cīņu ar kodolieročiem.

Šī filma tiks demonstrēta 19.februārī plkst.21.15 kanālā LTV1.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Šī filma parāda realitāti ko vietējie mēdiji visiem spēkiem ir pūlējušies notušēt.

 2. Ievadam derētu filma par baigo gadu.

 3. Drošības Policija, redziet, kuri apdraud Latvijas drošību !!

 4. biedrs Mitraisfanijs Atbildēt

  Mēs protestēsim pret Kremļa propagandas filmas rādīšanu LTV.

 5. Vai pie Krievijas vēstniecības Mitrofanova banda 2014 gadā pēc Krimas okupācijas arī piketēja? Kāds vispār MK sakars ar filmu? Kā paliek ar Žirika draudiem par Baltijas atombombardēšanu? Vai šie draudi bija joks? Mitrofanov , nopērc kompasu un mācies ģeogrāfiju. Neaizmirsti, ka tava roģina-uroģina atrodama austrumu virzienā!

 6. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Mitrofānovam vispirms vajag piketēt pie RU vēstniecības un visai krievu partijai atklāti nosodīt Žirinovska teikto par Igauniju, Lietuvu un Latviju!
  Varbūt, ka tad BBC filma nemaz tik murgaina un starpnacionālā naida kurinoša neliksies. Pēc tam ar tiem pašiem plakātiem droši pie Ministru kabineta!

Draugiem Facebook Twitter Google+