Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Venecuēlā protesti pāraug sadursmēs

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Venecuēlas galvaspilsētu Karakasu pārņēmušas vardarbīgas sadursmes starp prezidenta Nikolasa Maduro kritiķiem un policiju.

Pēc mītiņa, kam bija dots nosaukums “Demokrātijas augšāmcelšanās,” maskās tērpti demonstranti dedzināja lelles, kurās bija attēlots Maduro. Demonstranti pret likumsargiem raidīja arī degmaisījuma pudeles, bet policija uz to atbildēja ar asaru gāzi un ūdens metējiem. Vardarbīgajos protestos kopš februāra Venecuēlā gājuši bojā vairāk nekā 40 cilvēki, bet simtiem arestēti. Demonstrācijas aizsāka studenti, pieprasot samazināt augsto noziedzības līmeni, apturēt inflācijas pieaugumu un novērst noteiktu pārtikas produktu deficītu. Protesta akcijas pāraugušas plašākā kustībā, un daudzi demonstranti sola neapstāties, iekams Maduro nebūs atkāpies no amata. Pagājušajā nedēļā apritēja gads, kopš Maduro atrodas prezidenta amatā.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+