×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.9°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Provokācija protesta laikā pie Krievijas vēstniecības (14)

Foto - LETA, kolāža - la.lvFoto - LETA, kolāža - la.lv

Piektdienas pēcpusdienā iepretim Krievijas vēstniecībai uz mītiņu pret Krievijas agresiju Ukrainā sanāca aptuveni 40 cilvēki, novēroja aģentūra LETA.

Aptuveni desmit minūtes pēc protesta akcijas sākuma ielas otrā pusē, blakus Krievijas vēstniecības ēkai, ieradās nepilns desmits cilvēku, kuri līdzi bija atnesuši auduma plakātu rozā krāsā, uz kura rakstīts, ka “Krievija ir Ukrainas balsts”.

Ar notikušo nebija apmierināti pret Krievijas agresiju protestējošie cilvēki. Viņi pauda, ka tā ir provokācija.

Akcijas dalībnieki arī lūdza policijai no pasākuma izraidīt kādu jaunu vīrieti, kurš jau no pasākuma sākuma esot to filmējis un izteicis provocējošus izteikumus krievu valodā, piemēram, ka “Krima ir mūsu”. Uzklausot protestētājus, policisti palūdza jauneklim pamest notikuma vietu.

Akciju pret Krievijas agresiju Ukrainā rīko Latvijas ukraiņu kongress.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Un ko tad tie “patrioti” nebrauc uz savu ukrainu mirt par ta saucamo neatkaribu in pret “Krievijas okupaciju “? Ko soros tikai protestam samaxaja?Ja jau ukraina tadas briesmas-brauciet,mirstiet asv oligarhu un to vergu del.Baltiesi jau ir mulki tie gatavi svesas armijas ielaist,atbalstit teroristus ka tik vini ir asv saimnieka kalpi.Bet ne visi ir tadi mulki un negrib ukrainas teroristu provokacijas te.Baigie patrioti -braucuet pie saviem neonazi un kievu.

 2. Un ko tad tie “patrioti” nebrauc uz savu ukrainu mirt par ta saucamo neatkaribu in pret “Krievijas okupaciju “? Ko soros tikai protestam samaxaja?Ja jau ukraina tadas briesmas-brauciet,mirstiet asv oligarhu un to vergu del.

 3. Nur ein ….. Russe ist ein guter Russe.

 4. Rossija opora DONBASSA – zinas sastaditaji ir akli vai stulbi! Katrs tacu redz kas uz transpranta rakstits!

 5. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  не свисти, кацап.

 6. Vispār Dombas ir Ukraina un tas ir būtiski.

 7. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 8. Господа из ЛЕТА, перестаньте врать, на транспоранте написано: Россия – опора Домбаса. А вовсе не опора украины. Зачем же вы перевираете с переводом?! Вы это делаете специально?!

 9. Господа из ЛЕТА, перестаньте врать, на транспоранте написано: Россия – опора Домбаса. А вовсе не опора украины. Зачем же вы перевираете с переводом?! Вы это делаете специально?

 10. vēl viena provokācija Atbildēt

  Uz plakāta rozā krāsā NAV rakstīts “Krievija – Ukrainas balsts!”. Tas ir būtiski!

 11. Uz plakāta rozā krāsā NAV rakstīts “Krievija – Ukrainas balsts!”.

Draugiem Facebook Twitter Google+