×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. februāris, 2013
Drukāt

Prozas darbu lasījumi “Kaimiņa grāmatplaukts”

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

28.februārī plkst.18.30 Mazajā Ģildē norisināsies literārs pasākums “Kaimiņa grāmatplaukts”.

Vakara gaitā ikvienam skatītājam būs iespēja arī pašam kļūt par pasākuma programmas veidotāju, uzstājoties ar nelielu sev aktuālā prozas darba fragmenta lasījumu.
Fragmentam jābūt no publicēta latviešu vai ārzemju autora prozas darba, tā garums var būt līdz piecām minūtēm. Pieteikšanās fragmentu lasījumiem būs iespējama tieši pirms pasākuma, potenciālajiem dalībniekiem tikai jāatceras paņemt līdzi no mājām grāmatu, kuras fragmentu viņi labprāt citiem pasākuma apmeklētājiem nolasītu.
Uz pasākumu aicināti arī tie, kas vēlas tikai dzirdēt, kas tad viņu kaimiņiem pašlaik ir prozas pasaulē aktuālais vai varbūt uzzināt kādu darbu, kuru vēlāk pašiem izlasīt. Skatītājus, kas nav pieteikušies fragmentus lasīt, pasākuma organizatori apsolās nesatraukt un priekšā nesaukt.
Pasākumā nošu grāmatas izspēlēs dziesminiece Justīne Šteina, savukārt par dalībnieku iedrošināšanu rūpēsies jaunais literāts un radošuma eksperts Jānis Vītols.
Ieeja pasākumā bez maksas. To organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Radio NABA un Latvijas Universitātes atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+