×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. februāris, 2012
Drukāt

Prūsis: Oskars pārsteidzis gan mūs, gan konkurentus

Latvijas bobsleja izlases jaunā pilota Oskara Melbārža sniegums šajā Pasaules kausa izcīņas sezonā izrādījās negaidīts pārsteigums ne tikai pašmāju bobsleja ekspertiem, bet arī daudziem konkurentiem pasaules bobsleja elitē, intervijā portālam bobslejs.lv atzinis Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.

“Par viņa sniegumu šajā sezonā mums ir ne tikai gandarījums, bet arī ļoti patīkams pārsteigums, jo gan divnieku, gan četrinieku ekipāžu braucienos viņš nevienā mačā nav bijis ārpus pirmā desmitnieka. Un te nu ir viela pārdomām ne tikai mums, bet arī daudziem ārzemniekiem. Oskara sniegums ir ļoti spēcīgs un viņa attīstība šajā sezonā notika diezgan strauji. Un teikšu atklāti – ar šādu Oskara stabilu un progresējošu sniegumu ne tikai mēs, bet arī pretinieki nebija rēķinājušies. Ja pašā sezonas sākumā daudzi konkurenti vēl smīkņāja par Oskara labo sniegumu, norakstot to uz veiksmi, tad paldies Dievam, Oskars šo spiedienu izturēja un tagad jau ar viņu aizvien vairāk sāk rēķināties kā ar nopietnu konkurentu,” citēts Sandis Prūsis. 

Toties Edgara Maskalāna sniegumu viņš novērtēja kā nestabilu – gan ļoti labi rezultāti, gan arī pēkšņa izkrišana no pirmā desmitnieka. “Nenoliegšu, no Edgara kā izlases pirmās ekipāžas pilota biju drusku vairāk gaidījis. Diemžēl šosezon viņam sanāca tāda nedaudz kā mētāšanās pa rezultātiem. Acīmredzot ir kādi iemesli, kas ietekmēja stabilitāti un rezultātus. Noteikti, šie iemesli ir vairāki, bet secinājumi ir jāizdara savlaicīgi un jāsaprot, kā strādāt turpmāk, lai sniegumu uzlabotu,” uzsvēra Sandis Prūsis. 

Kā zināms, PK pēdējā, astotajā posmā Kalgari Latvijas bobsleja izlases četrinieku ekipāža Oskars Melbārdis, Jānis Strenga, Helvijs Lūsis un Arnis Vilkaste divu braucienu kopsummā izcīnīja ceturto vietu, bet Pasaules kausa kopvērtējumā viņa četrinieks ierindojies piektajā vietā. Savukārt otrs Latvijas četrinieks Edgars Maskalāns, Raivis Broks, Uģis Žaļims un Intars Dambis posmā izcīnīja sesto vietu, un arī kopvērtējumā ieņemot sesto pozīciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+