×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
27. decembris, 2016
Drukāt

Psihiatri apstiprina: šie septiņi ieradumi garantē lieliskas attiecības ar mīļoto!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Psihiatrs un bestselleru autors Dr. Marks Golstons vēlas palīdzēt pāriem uzlabot attiecības, informējot par ieradumiem, kādi novērojami veiksmīgās un veselīgās attiecībās.

Ja nesen esi izveidojis attiecības un vēlies uzzināt, uz ko tiekties, vai arī esi kopā ar otro pusīti jau vairākus gadus un vēlies pārliecināties, vai šie veselīgie ieradumi piemīt arī jums, šie septiņi ieradumi lieti noderēs kā atskaites punkts.

Galu galā īstās attiecības sākas tad, kad beidzas aplidošanas periods.

1. Aizmiedz kopā, cik vien bieži tas iespējams

Sākotnējos attiecību posmos gulētiešanas laiks ir īpaši patīkami satraucošs, jo jūs abi zināt, ka ir visnotaļ augsta iespējamība nodoties intīmām izpriecām.

Attiecībām attīstoties, intīmo brīžu kļūst mazāk, tomēr laimīgi un apmierināti pāri ir priecīgi, ka aizmieg viens otram blakus.

Pat tad, ja vienam jāceļas agrāk par otru, aizmigšana kopā tāpat liecina par veselīgām attiecībām.

2. Izvēlies tādas intereses, ko varat aizrautīgi baudīt kopā

Tiklīdz pirmie mīlestības uzplaiksnījumi mazliet pierimst, cilvēki atklāj, ka viņiem nav tik daudz kopīgu interešu, kā sākotnēji šķita.

Tas ir pilnīgi normāli, ja vien jūs abi ņemat vērā to, cik svarīgi ir attīstīt jaunas intereses, ko varat baudīt kopīgi – kā pāris.

No otras puses ir ļoti svarīgi attīstīt arī savas individuālās intereses. Ja iespējams apvienot abus, tas ir lieliski, tu noteikti būsi priecīgs par to, ka tavas attiecības ar mīļoto plaukst un zeļ.

3. Iemācies uzticēties un piedot, kad tas nepieciešams

Savstarpēja uzticēšanās ir jebkuru attiecību pamats.

Tev un tavai otrajai pusītei laika gaitā noteikti radīsies domstarpības.

Ta vietā, lai ieņemtu aizsardzības pozīciju vai izmantotu situāciju ļaunprātīgos nolūkos, izvēlies uzticēties, ka mīļotais cilvēks nekad apzināti tevi nesāpinātu, kā arī, ja tas iespējams, piedod viņam.

4. Savā otrajā pusītē centies saskatīt labo, nevis slikto

Kā jau cilvēkiem, mums lieliski padodas tiesāt un nosodīt citus.

Ir ļoti vienkārši citos cilvēkos saskatīt visus sīkos trūkumus. Tomēr, ja tu koncentrēsies tikai uz negatīvajiem aspektiem, tu nebūsi nedz laimīgs, nedz apmierināts ar savu esošo partneri.

Tā vietā centies koncentrēties uz lietām, kas padara tavu otro pusīti lielisku. Tas ir pavisam vienkārši!

Jā, iespējams, ka šis cilvēks laiku pa laikam tevi kaitina, tomēr atceries, ka viņš ir darījis gana daudz, lai liktu tev smaidīt.

Lasi vēl: Atklāta galvenā lieta, kas sievietēm rada noslieci krāpties attiecībās: tas ir tiešām svarīgi!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+