Mobilā versija
+17.8°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
12. marts, 2012
Drukāt

“Psihoenerģētiskā aizsardzība”


psihoenergetikatif

Mūsu dzīves fonu aumaļām pārpilda negatīvā informācija, ekonomikas peripetijas – visādu veidu draudi, kas atņem radošai darbībai nepieciešamo enerģiju un spēju pretoties ārējām ietekmēm, lai veiksmīgi risinātu to izraisītās eksistenciālās, psiholoģiskās, kā arī garīga rakstura problēmas.

 

Talkā nāk rokasgrāmata “Psihoenerģētiskā aizsardzība”. Autors Sergejs Klučņikovs ir Krievijas Dabas zinātņu akadēmijas akadēmiķis, pieredzējis psihologs praktiķis, kurš, iedziļinoties daudzveidīgo manipulāciju mehānismos, spējis izstrādāt cilvēka iekšējās aizsardzības modeļus. Tie balstīti uz nepārtraukti notiekošo psihoenergoinformacionālās enerģijas mijiedarbi, kurā orientēties un pasargāt savu dzīves spēku palīdz aplūkojamā grāmata. Būtībā tā ir praktisks un metodisks mācību līdzeklis cīņā ar enerģētisko vampīrismu tā izpausmju dažādībā. Visi apmaiņas procesi, kas norisinās starp cilvēkiem, ir sarežģītāki un haotiskāki nekā dabā notiekošie. Enerģētiskā vampīrisma dziļākais cēlonis ir zaudētā saikne ar paša dievišķo sākotni. Enerģiju mijiedarbe ir dabiska parādība, taču izmantot (izsūkt) cita enerģiju, nedodot pretī savējo, ir nepieļaujama parādība, kas sastopama tikpat bieži kā infekcijas slimības. Ja cilvēki jau no mazotnes pieņem domu par enerģiju apmaiņu – sadarbību, viņi ar to apiesies saprātīgi, lietderīgi, sev un pārējiem labvēlīgi. Viegli lasāmā grāmata ietver bagātīgu informāciju par enerģijām, kas manipulē ar nepietiekami izglītotiem cilvēkiem. Tā māca, kā slāpēt arī sava ego vampīriskās īpašības un uzkrāt psihisko enerģiju pilnvērtīgai dzīvošanai un pašrealizācijai.

 

 

Pievienot komentāru

Jauns Mēness 24.jūnijā. Diena, kad Visums izpildīs visas tavas vēlēšanāsVisiem zināms, ka Mēness ar savām fāzēm rada būtisku ietekmi uz Zemi un viss, kas uz tās atrodas. Tieši tāpēc pastāv naudas rituāli, kas tiek veikti tieši Jaunā Mēnesī, kad šis debesu spīdeklis uzņem spēku un izplata savu maģisko enerģiju.
Draugiem Facebook Twitter Google+