×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. marts, 2015
Drukāt

Psihotronie ieroči – pasaules varaskārāko valdību sapnis (8)

1. Zem oficiālās maskas

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Fakti

Fakti

– Vidējas intensitātes zemfrekvences skaņa izsit no līdzsvara barības trakta un smadzeņu darbību, izraisot paralīzi, vispārēju nespēku, bieži vien arī aklumu.

– Nav cilvēka spēkos to nobloķēt – ierīce spēj nogādāt mutiskus rīkojumus bez aiztures tieši cilvēka smadzenēs.

Autors – Māris Zariņš

Vairs nevienam nav noslēpums fakts, ka jau sen notiek slepeni psihotronie eksperimenti ar cilvēkiem, kuri paši par to neko nenojauš. Tas būtībā ir totāls neizsludināts karš pret cilvēku apziņu, ko uzsākušas pasaules varaskārākās valstis, galvenokārt ASV militāristi un specdienesti.

Neatkarīgie pētnieki vēsta, ka jau gūti patiešām ievērojami rezultāti saistībā ar to, kā iespējams iedarboties uz cilvēku nervu sistēmu, izmantojot dažādus tehniskos līdzekļus, taču ne jau, kā to varbūt varētu vēlēties, nolūkā viņiem palīdzēt, piemēram, nopietnu slimību gadījumos, bet gan tāpēc, lai varētu ar viņiem manipulēt savās personiskajās interesēs.

Šim nolūkam izmantotās tehnoloģijas galvenokārt ir īsie un ultraīsie viļņi, ar kuriem īstenojas radio, tālrāde un mobilie sakari, kā arī infraskaņas viļņi un visjaunākās tehnoloģiskās izstrādnes, kas, tiesa, pamatā balstītas jau aptuveni pirms 100 gadiem Nikolā Teslas atklājumos. Piemēram, HAARP – amerikāņu projekts Aļaskā, par ko tad arī galvenokārt pausts šajā materiālā.

HAARP (saīsinājums no High Frequency Active Auroral Research Programm) ir “augstas frekvences radoša programma Auroras pētīšanai”. Ar Auroru šeit it kā domāti kāvi jeb ziemeļblāzma.

Iekārtas kodolu veido tā dēvētais jonosfēras atstarotājs, kas ar radioviļņu palīdzību izmet jonosfērā lielu daudzumu enerģijas kūlīšu. Pēc jonosfēras ierosināšanas enerģija izstarojas atpakaļvirzienā – infraskaņas viļņu veidā. Šo viļņu frekvence svārstās no 0,001 līdz 40 gigaherciem. Nav lielas nozīmes šajā reizē iedziļināties vēl smalkākās tehniskajās detaļās, bet jebkuram ar šo jomu saistītam speciālistam acumirklī top skaidrs, ka patiesībā šī iekārta kalpo spiegošanai un, visdrīzāk, arī cilvēku masu apziņas ietekmēšanai.

Tehniskā un zinātniskā aspektā šeit viss izskatās it kā neitrāli, taču zināms, ka šo frekvenču bīstamo ietekmi uz cilvēka apziņu cenšas – jeb vismaz sākotnēji ļoti centās – turēt noslēpumā. Oficiāli interesi par radītajiem infraskaņas viļņiem skaidrojat tādējādi, ka ar to palīdzību iespējams izgaismot zemes virsmu derīgo izrakteņu meklēšanai, tādā veidā ieekonomējot attiecībā uz ļoti dārgas tradicionālās aparatūras izmantošanu. Taču tās ļauj arī pietiekami labi noteikt, piemēram, zemūdeņu atrašanās vietu. To visu militāristi atzīst, vien noklusējot to, ka infraskaņas viļņi spēj ietekmēt cilvēka smadzeņu noraidītās svārstības, kā arī pilnībā izsist no līdzsvara psihi. Cilvēka smadzeņu noraidīto viļņu frekvence svārstās no 0 līdz 30 herciem, proti, tā ir infraskaņas viļņu intervālā.

Patlaban ir zināms, kā iespējams modulēt infraskaņas viļņus, lai sasniegtu iepriekš aprēķinātu un gluži noteiktu ietekmi uz cilvēka psihi. Piemēram, iedarbojoties no attāluma, ir iespējams ikvienā zemeslodes punktā izraisīt cilvēkiem paniskas bailes, depresiju, eiforiju vai atmiņas traucējumus un nespēju koncentrēties.

 1. Zem oficiālās maskas
 2. Mazās un lielās devās
 3. "Dievu" balsis
 4. Militāristu un specdienestu sapnis
 5. Reliģiskā komponente

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Lūdzu kāds savaldiet šos divus nolādētos slepkavas Atbildēt

  Latvijā Andris Šķēle ar eksprezidendu Bērziņu jau sen lieto šos ieročus.

 2. To dara Andris Šķēle bijušais oilitiķis, lai nogalinātu iedzīvotājys, kuri ir vientuļi vai veci un nozagtu īpašumu, kurā tie dzīvo.
  Tieši šīs slepkavības ir viņa ienākumu galvenais avots.

 3. Re kur brīnumlīdzeklis pret Trešo pasaules karu! Lai noregulē situāciju – ātri un vienkārši iedveš visiem seperātistiem domu uzvilkt rozā drēbes, kalašņikovus samest kaudzē un vietējā veikaliņā nopirkt rozā cukurvati! Būtu nekaitīgi un smieklīgi! 🙂

 4. Priecājos ka varu nesakropļoti rediģēt savu viedokli šī avīzes komentāru nodaļā. Kā zināms, infraskaņa ir mērama Hertzos un mobīlo radio sakaru nesējviļņi darbojās gigahertzos. Tas ka var izveidot statiskos viļņus ir zināms kā cūkūdens jūras viļņos, kad paralēli stari veido koherenci un tajos iemaisa citu hoherences ģeometriju, izveidojās tas saucāmais Moire efekts, kā piemēram lieli tumši un gaiši plankumi starp diviem logā iekārtiem sietiem. Rīgā notika arsenāla muzējā izstāde par viļņiem. Īpašas līdzīgi balsīm skaņas varēju arī sadzirdēt no trīcošo kvēldiegiem milzīgajās pakārtās spūldzēs. Lai ķīmiski apstrādāt cilvēku lai viņa ķermenis vien darbotos kā viļņu uztvērējs prasa pārāk lielu piepūli ja aizmirstam padomāt par to tīklu kurā viņš atrodās. Tas viss ir kopā saistīts un pūļu kontrolēšana ir daudz drīzāk pamatota uz kolektīvo ticības zaudēšanai uz pašu saviem spēkiem. Ļoti ceru ka šis raksts kas atrodas vīriešu izklaides kategorijā nebūtu pamatojums cienījamām sabiedrībām šo avīzu cenzēt viņu darbiniekiem.

 5. Pateicoties šim rakstam LA manās acīs grimst…

 6. Krāā... krāā... Atbildēt

  Tiešām? Viss tak skaidrs no kurienes šī info pūš. Pilnīga demogoģija! Ja jau ir tik jaudīgas sistēmas, tad kāpēc vēl nav iemidzināti visi pretinieku karapulki? Protams, ka pētījumus veic, it īpaši Krievija, pilns internets ar visādiem apziņu ietekmējošiem saitiem, kur zombē nekritisko masu. Šis raksts pats ir visīstākais psihotronais ierocis, jo apzināti maldina un baidina nekompetentus cilvēkus. Ticiet vien, tad drīz sāksiet mētāt rokas pa gaisu.

 7. Rakstā ir pilnīgs dēlis ar mērvienībām…

 8. Tad jau apstasies viss kas tagad ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+