×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. septembris, 2014
Drukāt

PSRS okupācijas zaudējumu apzināšanas komisiju vadīs Edvīns Šnore (4)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Piektdien, 12. septembrī darbu atsāk Ministru Kabineta komisija “PSRS totalitārā komunistiskā okupācijas režīma upuru skaita un masu kapu vietu noteikšanai, informācijas par represijām un masveida deportācijām apkopošanai un Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem nodarīto zaudējumu aprēķināšanai”, informē komisijas locekle Ruta Pazdere.

Komisija ieguvusi jaunu vadītāju – Edvīnu Šnori, vēsta Pazdere.

Komisijas pirmajā sēdē Tieslietu ministrijā tiks izskatīts Komisijas darbu plāns 2014. gadam saskaņā ar šī gada finansējumu.

Komisijā strādā 13 dažādi speciālisti no ministrijām, valsts institūcijām un sabiedriskām organizācijām. Šis darbs joprojām ir aktuāls, jo atsevišķās jomās PSRS laika periods ir maz izpētīts, bet cilvēku, kuri var vēl sniegt būtisku informāciju par PSRS laiku raksturojošiem faktiem, kļūst arvien mazāk.

Šai Komisijai jāizpilda Saeimas 2005. gada 12. maija deklarācijā Ministru kabinetam noteiktais uzdevums, kas daļēji ietverts arī Komisijas nosaukumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … @annamarija – tikai Kremla apologeti nespej neko aprekinat !

    … Kalkulacijas ir vienkarsas un viegli kalkulejumas nemot par pamatkriteriju ar uzlabojumiem caurmeru dabiskam pieaugumam 1935-9 Latvijas Republika !

    …LR iedzivotaju skaits sodien butu vismaz 5 miljoni, bez CCCP okupacijas un tas ievesta politiska asinaina terora un izvesta latviesu tautas genocida iespaida … !

  2. Vīrs ar stingru pārliecību, lai veicas darbā un Saeimas grūtgalvīšu audzināšanā!

  3. Vai tie maz īsti aprēķināmi… Neviens, piemēram, nevar aprēķināt, cik bērnu nepiedzima tāpēc, ka tika nobendēti viņu potenciālie tēvi…

  4. Edvīns Šnore ir tas Latvijas patriots par kuru balsošu un aicinu to darīt ikvienam, kuram rūp mūsu bērnu nākotne.

Draugiem Facebook Twitter Google+