×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
5. novembris, 2015
Drukāt

PSRS simbolikas dēļ neielaiž Krievijas pilsoni (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuviešu robežsargi šonedēļ nav ielaiduši valstī Krievijas pilsoņa vadītu automobili ar padomju simboliku, kas Lietuvā aizliegta.

Otrdienas vakarā Lietuvas valsts robežapsardzes dienesta darbinieki Nidas kontrolpunktā pie Kaļiņingradas apgabala robežas pārbaudījuši automašīnu “Audi Q7”. Autovadītāja, 47 gadus veca Krievijas pilsoņa dokumenti bijuši kārtībā, bet uz abām mašīnas durvīm labajā pusē robežsargi ievērojuši stilizētu Padomju Savienības karogu ar sirpi un āmuru. Lietuvas teritorijā kopš 2008. gada aizliegts atklātībā demonstrēt nacistiskās Vācijas, Padomju Savienības un Lietuvas PSR simboliku, tādēļ robežsargi autovadītāju informējuši, ka viņa automobilis Lietuvā netiks ielaists, un piedāvājuši turpināt ceļu kājām vai ar kādu citu automašīnu. Krievijas pilsonis izturējies korekti, bet doties tālāk bez savas automašīnas atteicies un devies atceļā. Lietuvā par nacistisko vai komunistisko simbolu izplatīšanu un demonstrēšanu paredzēts 144 līdz 289 eiro naudassods. Šogad tas ir otrais gadījums, kad Lietuvas robežsargi neļauj iebraukt valstī automašīnai ar aizliegtu simboliku.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Krievijas pilsonim nebija SKAIDRS, kur viņš iebrauc??? Par KO vispār runājam un dzesējam mutes??? Lietuva jau nav LATVIJA, kur katrs var doties un darīt KĀ PAŠĀM PATĪK!?? Lietuvā sava valsts ir cieņā!!! BRAVO LIETUVA!!!

  2. Lietuviešiem ir mugurkauls, pašcieņa un spēcīga Prezidente. Es apskaužu lietuviešus, bet pat neceru, ka Latvijā kaut kas mainīsies

  3. lietuvieši nav tādi mīkstie kā letiņi

  4. ja tam braucējam uz piedurknes būtu kāškrusts ,noteikti ielaistu

  5. Tā ir Lietuva,kur ciena savu valsti.

  6. …bet Latvijā Kozlovskis pat sveicienā roku pieliks pie cepures ?

Draugiem Facebook Twitter Google+