Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. novembris, 2013
Drukāt

Publisko sabrukušā veikala “Maxima” būves dokumentus (2)

zolitudee_4-664x443

Atbilstoši Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) norādījumam Rīgas pilsētas būvvalde publicējusi visus dokumentus, kas saistīti ar veikala “Maxima” Zolitūdē, Priedaines ielā 20, būvniecības 1.un 2.kārtu, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Dokumenti ir pieejami šeit.

Jau vēstīts, ka Rīgā, Zolitūdē veikalā “Maxima” 21.novembra vakarā iebruka jumts. Katastrofā gājuši bojā 54 cilvēki, tostarp trīs ugunsdzēsēji, kuri bija ieradušies glābt cilvēkus.

Policijas pirmā versija par traģēdiju ir saistīta ar objekta projektēšanas un uzraudzības iespējamiem pārkāpumiem. Otrā versija – ar šī būvobjekta pirmās kārtas būvi, bet trešā versija saistīta ar otrās kārtas būves elementiem, kad jumta segums tika papildināts ar dažādiem materiāliem.

Tirdzniecības kompleksu, kurā atradās “Maxima”, attīstījis uzņēmums “Homburg”, būvējusi būvkompānija “Re& Re”, bet ēku projektējusi arhitektu firma “Kubs”. Veikala ēka Zolitūdē, Priedaines un Anniņmuižas ielu krustojumā pabeigta 2011.gada nogalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Publiskotajos dokrmentos nav metálas kopnes konstrukcija. tá ka śai publiskośanai mav nekádas jégas

  2. Kalinskis bija pie tam būvprojekta vadītājs , Kāda jēga arhitektu prakses sertifikātu nolikšanai ,ja viņi tāpat arhitekti paliek kā arhitekti ,bet tiem sertifikātiem tāpat jau termiņš beidzas janvārī un jūnijā nākamgad !!!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+