×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
4. jūnijs, 2017
Drukāt

Publisko, kur Rīgā “Saskaņa”/GKR saņēmusi vislielāko atbalstu (30)

Foto LETAFoto LETA

Pašreizējam Rīgas domes vadošajam politiskajam spēkam “Saskaņa”/”Gods kalpot Rīgai” (“Saskaņa”/GKR) pašvaldības vēlēšanās galvaspilsētas apkaimēs lielākais vēlētāju atbalsts bijis Daugavgrīvā, bet mazākais – Vecāķos, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas publiskotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

Par politisko spēku “Saskaņa/GKR” Daugavgrīvā balsojuši 79,05% balsojušo, bet Vecāķos – 24,42%.

Daugavgrīvas apkaimē kopā nobalsojuši 2434 balsstiesīgo, no tiem savas balsis par “Saskaņa”/GKR” devuši 1924 balsojušo.

Vecāķos pie vēlēšanu urnām bija devušies 1433 balsstiesīgo, no tiem par “Saskaņa”/GKR balsojuši 350 vēlētāji.

Daugavgrīvai seko Bolderāja, kur par pašreizējo Rīgas domes vadošo politisko spēku balsojuši 71,8% vēlējušo, Pļavnieki – 71,18%, Ķengarags – 66,4%, Zolitūde – 66,26%, Vecmīlgrāvis – 65,78%, Mīlgrāvis – 63,85%, Maskavas forštate – 61,58%, un vairāk atbalstošāko apkaimju “top 10” noslēdz Sarkandaugavas apkaime, kur par “Saskaņa”/GKR balsojuši 61,48% vēlējušo.

Tikmēr Vecāķiem seko Bukulti – 24,93%, Brasa – 26,19%, Vecpilsēta – 26,04%, Avoti – 30,62%, Grīziņkalns – 30,44%, Mežaparks – 30,54%, Torņakalns – 33,64%, Āgenskalns – 33,79%, un mazāk atbalstošo “top 10” noslēdz Teika – 32,88% vēlējušo.

Informācija par vēlētāju atbalstu apskatāma šajā infografikā:

Kā ziņots, pašreizējam Rīgas domes vadošajam politiskajam spēkam “Saskaņa”/GKR pašvaldību vēlēšanās izdevies iegūt vairākumu balsu, vienlaikus tas galvaspilsētas domē ir zaudējis septiņus mandātus, liecina jaunākie Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Pēc balsu saskaitīšanas visos 158 Rīgas iecirkņos šis politiskais spēks saņēmis 50,85% atbalstu. Tas nozīmē, ka “Saskaņa”/GKR nākamajā Rīgas domes sasaukumā iegūs 32 deputātu mandātus. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās, kurās galvaspilsētas domē kopumā tika ievēlētas trīs partijas, “Saskaņa”/GKR saņēma 58,54% balsu, kas ļāva tai tikt pie 39 mandātiem.

Rīgas domē kopā ar “Saskaņu”/GKR ievēlēti politiskie spēki no vēl četriem sarakstiem – LRA un “Latvijas attīstībai” (LA) apvienotā saraksta, kas saņēmis 13,66% vēlētāju atbalstu, JKP ar 13,41% vēlētāju atbalstu, VL-TB/LNNK ar 9,24% atbalstu un “Vienotības” ar 6,26% atbalstu.

Atbilstoši šādam balsu sadalījumam LRA un LA saraksts Rīgas domē saņemtu deviņus deputātu mandātus, JKP – deviņus mandātus, nacionālā apvienība VL-TB/LNNK – sešus mandātus, bet “Vienotība” – četrus, liecina aģentūras LETA veiktie provizoriskie aprēķini.

Pārējās partijas nav pārvarējušas 5% barjeru, kā pirmajai aiz svītras paliekot ZZS ar 3,29% vēlētāju atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. UN tagad, lai politiķi pasaka, ka balsojums nebija etnisks. Pirms vērt vaļā muti, vispār jau derētu aizbraukt uz šiem rajoniem ar sabiedrisko transportu, ar Rīgas Satiksmi, tad bez statistikas zinās procentuālo iedzīvotāju sastāvu.

 2. Laimīgi, priecīgi!!! ATKAL VARĒS LABI ZAGT UN TAISĪT REBUSUS….. Interesanti, kas būs nākamais objekts uz kura pamatu izsludināt konkursu, lai atkal varētu netraucēti zagt… Bet tas nebūs mūžam

 3. Vai ES un NATO Valsts Latvijas, par Valsts drosibu atbildigas institucijas un atseviskas personas, ir kaut kada veida atkarigas no kremla cekistu partijam un “investoriem” ? Kadel Latvija netiek izpildits neviens LR Kriminallikums ? Seviski 72.un 74.panti.JaValsts drosibas institucijam,un tiesam,pietrukst zinasanas lai pieraditu tadus noziegumus ka spiegosana “tuvejo arzemju”uzdevuma,Valsts apversuma organizesana,dezinformacijas izplatisana u.t.t. ,tad atliek vienkarsaka metode.Nav sarezgiti pieradit kremla politiskajam apvienibam un kremla ” investoriem” Valsts budzeta budzeta izlaupisanu ar savu SIA starpniecibu.Pec ES likumiem ari finansiala darbiba,ja ta apdraud valsts ieksejo vai arejo drosibu ,skaitas Valsts nodeviba.Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir nozieguma un noziedzinieku atbalstisana.Valsts nodeviba .

 4. hokeja pakast 6-7

 5. Vispār jau Bieriņos ir vismazākais atbalsts Ušakovam – 17%

 6. un,kur ir bučiņa?Andrelis-nē,tagad nevar.Visi skatās.

 7. Par Ušakovu nav ko teikt – viņš ir krievs un vienmēr viņa domāšana būs tāda un vērsta pret Latviju un latviešiem. Bet Mūsu bāleliņš Ameriks, kas jau padomju gados bija “stukačs” stūra mājā un savu politisko pārliecību spīdoši rādija RPI – par to ir jābrīnās. Ļoti ceru, ka tas Latvijas kangars tomēr dabūs pēc nopelniem. Jo Dievs jau visu redz un sods nāks pār viņu, gan pār viņa bērniem un mazbērniem.

 8. Latvieši vēl nav gatavi īstai pēcokupācijas neatkarībai.

 9. Tagad mēs zinām, kur vairāk dzīvo latvieši, bet kur krievi un pārkrievotie cittautieši. Balsot par ausaini – noziegums pret latviešu tautu.

 10. Pārlasot skaitļus, uzreiz var redzēt, ka, par spīti visiem apgalvojumiem par pretējo, balsojums par “Saskaņu” ir tīri etnisks balsojums – “Saskaņa” gūst pārsvaru mikrorajonos, kuri Rīgā tika celti migrantiem, nevis vietējiem iezemiešiem, bet Bolderāja un Daugavgrīva ir pilna ar Krievijas atstātajiem militāristiem.

 11. Par Ameriku un Ušakovu priecīgi balso visi tie, kuri atbilst NĪN normai ne vairāk kā 30 kv. metru uz vienu deklarēto iedzīvotāju…..

 12. Diemžēl latvieši vēl nav brīvi.

 13. Vainīgi par rezultātu ir ZZS, kas tīšām lohus uz Rīgu kandidēt lika. Jūdasu partija. Nožēlojami.

 14. varēja gāzt Ušakovu , ja daļa nesēdētu mājās un daļa nebūtu pārdevusies par tramvaja biļeti

  • 🙂 Biļete ir vismaz kaut kāds ieguvums – daudz , daudz lielāks ieguvums , nekā no pārējiem visiem citiem kopā saliktiem .

   • Nekas nenāk par velti. Ja tu nemaksā vienā veidā, tu maksā otrā.

   • Ja tu nebūtu tāds pastulbs, tu saprastu, ka kāds par visām tām brīvbiļetēm samaksā. Tāpat kā samaksā par nanoūdeņiem, ūdeņraža trolejbusiem, kapu tramvaju un to naudas pumpi, ko dēvē par 1, slimnīcu. ne ušakova, ne ameriks naudu paši nedrukā, to savāc no rīdziiekiem, kuri savā muļķībā atkal tos savēlēja domēw.

   • Ieguvums tikai muļķliem, kuri neprot skaitīt savu naudu, ko ši Vienotai Krievijai filiāle – līgumsavienībā ir izvilkuši no kabatas caur Rīgas namu pārvaldnieku un citiem maksāmjumiem.

  • Un kuru tad jūs, cienijāmie (-ās) gribējāt?
   Ja būtu iespēja rīkot aptauju – tad visizplātītākais variants būtu “ne par vienu”.
   Jūs ko gribat – K. Ulmaņa analogu?
   Viņš taču bija diktators. Jā, realizēja veiksmīgu eksporta politiku (to veicināja tā laika un tās Eiropas stāvoklis), – bet taču diktators.
   Vai mums tiešām vajag diktatoru (lai arī saimniecisku)???

   Un ja šai personībai diametrāli jāatšķiras no Ušakova (+Amerika), tad ko – diktators-radikālais nacionalists? – Ko, nepietika mums:
   – mūsdienu Ukrainas,
   – 30-40. gadu Vācijas,
   – Izraelas-Palestīnas,
   – Dienv./Ziemeļ. Koreju konfliktu?

   Nu jātiek taču pie gala izvēles kadreiz… (Un deklarēt to vēl ilgi pirms kārtējām velēšanām).

   • Ja iegaz reklamas ligumos 1,2 miljonus gada, neruna ar zurnalistiem, kuri neglaimo un spej uzdod nepatikamus jautajumus, tad jau nekur talu no sluksanad autoritara virziena nav ari Usakovs un ko. Un krieviem skiet tas patik, jo zombijkaste rada to pasu.

    • Nevajag taču domāt ka uz visiem darbojas reklāmas paņēmieni. Priekš kam tad ir medijas ja ne informācijas [par konkrētu polit. personību] avots?
     Par pēdējo 8 gadu valdību “Ušakova un Ko” komandas – var objektīvi nosekot, lasot avīzes ikdienā.

     Un ja jūs uzskatat tos par “nopirktiem”, tad kā jūs varat viņiem ticēt ka “Usakovs un ko … iegaz reklamas ligumos 1,2 miljonus gadā”?
     Ir konkrēti pierādījumi? – Lūdzu uz prokuratūru.
     Ar žurnalistiem, piekritu, ne katram gribētos katru stundu sarunāties. Var piekūst.
     ————-
     Gribat teikt ka Rīgā ir 50.82% krievi un viņi visi – par Uš&Ko? Baigā sazverestība… 😀

   • tas tad laikam ir tā – Ušakovs vienīgais labais, bet pārējie – diktatori-radikāli nacionālisti? Murgu gabals!

    • Ne tikai naci. Ir arī:
     – fiktīvas personības, kuras de fakto atved vēl alkatīgāku komponenti;
     – skandalozas personības [kuras brīnumainā ceļā turās uz mediju viļņiem];
     – personības kuras spēlē pēc šķietama kontrasta principa;
     – spelētāji, kas uzgriež ažiotāžu uz nepamatota populisma un neiespējamiem solījumiem ap sevi;
     – speciāli izgudrotie nosaukumam saskanīgie kolektīvi (un personības ar līdzīgiem uzvārdiem) lai novilktu daļu no balsotājiem uz sevi, faktiski, nepārkāpot pāri 0.5…1.5%;
     – bēdīgi slavēni “savējie” („Somosa varbūt arī ir kuces dēls, taču viņš ir mūsu kuces dēls!”) [aliens.lv/r-civil/7793-ruzvelts-franklins-1933-1945-g].
     – un, protams, tālredzīgi cilvēki ar perspektīviem uzskatie, kuri toties vēl nav uzgriezuši populāritāti medijos (no kurienes gandrīz vai vienīgi var smelt kaut kādu info nepieciešamā apjomā).

Draugiem Facebook Twitter Google+