Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
27. aprīlis, 2016
Drukāt

Publisko “Lamborghini” dedzināšanas video; ļaundara atradējam sola 10 000 eiro (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Publiskots video no auto stāvvietas daudzdzīvokļu kompleksā “Skanstes virsotnes” brīdī, kad ugunsgrēkā cieta trīs smalki spēkrati – divas “Lamborghini” un “Toyota Land Cruiser” markas automašīna.

Savā “Facebook” kontā video publiskojis Kaspars Caune, kurš sola 10 000 eiro lielu atlīdzību no uzņēmuma, kam pieder automašīnas, ja palīdzēs atrast auto dedzinātāju.

“Tā izskatījās, kad spridzināja. Ja kāds palīdzēs viņu atrast un sodīt, saņems 10 000 eiro atlīdzību no kompānijas, kam pieder automašīnas,” raksta Caune.

Ja vēstīts, ka šonedēļ ugunsgrēkā bojātas trīs automašīnas. Policijā sākts kriminālprocess par svešas mantas bojāšanu, kā arī nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu ugunsgrēka iemeslu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Manliekas, tas bija bridinajums,nakosa epizode liekas ari gaidama, gaidam, gaidam

  2. Kapēc tas džeks domā, ka viņa sodītājs būtu jāsoda?!

  3. sen nebija dzirdētas jēlības…
    paldies ! 🙂

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+