Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. aprīlis, 2016
Drukāt

Publisko “Lamborghini” dedzināšanas video; ļaundara atradējam sola 10 000 eiro (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Publiskots video no auto stāvvietas daudzdzīvokļu kompleksā “Skanstes virsotnes” brīdī, kad ugunsgrēkā cieta trīs smalki spēkrati – divas “Lamborghini” un “Toyota Land Cruiser” markas automašīna.

Savā “Facebook” kontā video publiskojis Kaspars Caune, kurš sola 10 000 eiro lielu atlīdzību no uzņēmuma, kam pieder automašīnas, ja palīdzēs atrast auto dedzinātāju.

“Tā izskatījās, kad spridzināja. Ja kāds palīdzēs viņu atrast un sodīt, saņems 10 000 eiro atlīdzību no kompānijas, kam pieder automašīnas,” raksta Caune.

Ja vēstīts, ka šonedēļ ugunsgrēkā bojātas trīs automašīnas. Policijā sākts kriminālprocess par svešas mantas bojāšanu, kā arī nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu ugunsgrēka iemeslu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Manliekas, tas bija bridinajums,nakosa epizode liekas ari gaidama, gaidam, gaidam

  2. Kapēc tas džeks domā, ka viņa sodītājs būtu jāsoda?!

  3. sen nebija dzirdētas jēlības…
    paldies ! 🙂

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+