×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Publisko Latvijas skolu reitingus 2016./2017. mācību gadā (3)

Foto - LETA. Ilustratīvs attēlsFoto - LETA. Ilustratīvs attēls

Ata Kronvalda fonds (AKF) publiskojis Latvijas skolu reitingu 2016./2017. mācību gadā. Skolas vērtē “lielo” (vidusskolēnu skaits ir vismaz 100) un “mazo” skolu grupās. Šogad reitingā ir iekļautas 120 mazās un 86 lielās skolas.

Fonds katru gadu nosaka labākos skolu kolektīvus pēc to skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē un valsts mēroga konkursos.

Lielo skolu grupā reitinga augšgalā:

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Daugavpils Krievu vidusskola – licejs
Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Cēsu valsts ģimnāzija
Daugavpils Valsts ģimnāzija
Rīgas Franču licejs
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Siguldas Valsts ģimnāzija
Ventspils Valsts 1. ģimnāzija

VISU LIELO SKOLU REITINGU MEKLĒJIET ŠEIT

Salīdzinot ar pagājušo gadu, lielo skolu reitinga pirmās trīs vietas paliek nemainīgas – tās pašas mācību iestādes saglabājušas Latvijas skolu reitinga topa augšgalu. Šajā mācību gadā gūtie panākumi Rīgas Valsts 2.ģimnāzijai ir nodrošinājuši skolas ierindošanos topa 8.vietā, katru gadu pakāpjoties pa mazam solītim – 2014. gada skolu reitingā ģimnāzija bija 27.vietā, 2015. gadā – 17.vietā, 2016.gadā – 13. vietā un šogad iekāpjot topa desmitniekā, skola parāda savu talantīgo skolēnu un skolotāju ieguldīto darbu.

Mazo skolu grupā reitinga augšgalā:

RTU Inženierzinātņu vidusskola
Preiļu 1.pamatskola
Rīgas 89. vidusskola
Auces vidusskola
Majoru vidusskola
Rēzeknes Katoļu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola
Rudzātu vidusskola
Gulbenes novada valsts ģimnāzija

VISU MAZO SKOLU REITINGU MEKLĒJIET ŠEIT

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pirmo pozīciju nemainīgi saglabā RTU Inženierzinātņu vidusskola. Ar vislielāko kāpienu reitinga augšgalā iekļuva Rēzeknes katoļu vidusskola, šī gada reitingā skola ierindojās 6.vietā. 2016. gada reitingā skola neiekļuva vispār, savukārt 2015.gada reitingā ierindojās 81.vietā, līdz ar to šī mācību gada Rēzeknes katoļu vidusskolas sasniegumi vērtējami par ļoti atzīstamiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visām skolām ir jābūt ar valsts valodu kā mācībvalodu. Tie deputāti, kuri balso pret, ir nodevēji.

  2. Vai Daugavpils okupantu vidusskola macibas notiek krievu valoda ? Ja,krievu valoda ,tad katram ES un NATO Valsts Latvijas pilsonim, kuram ir darga vina Tevzeme,ir japieprasa no pasreizejas ” zalo” cekistu valdibas ieverot un izpildit LV un Starptautiskos likumus,okupacijas seku likvidesanu un kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem ieskaitot.Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir nozieguma un noziedzinieku atbalstisana.

  3. Un tad? Publiski pieejams tas ir jau apmēram mēnesi. Tas reitings ir neobjektīvs pēc būtības.

Draugiem Facebook Twitter Google+