×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Ilgi gaidītās filmas “Melānijas hronika” treileris. Noskaties! (1)

Fragments no filmas "Melānijas hronika". Foto: Jānis PešiksFragments no filmas "Melānijas hronika". Foto: Jānis Pešiks

Kadrs no filmas "Melānijas hronika".

“Mistrus Media” publiskojis filmas “Melānijas hronika” treileri. Pati filma, kas tapusi pēc rakstnieces Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem, nonāks uz ekrāniem 1. novembrī.

Jaunības sapņi, dzīves labākie gadi, veselība, mājas, vīrs, dēls, sava zeme – padomju vara to visu atņēma, taču viņa izdzīvoja. Izdzīvoja, lai piedzīvoto pierakstītu un lai arī nākamās paaudzes neaizmirstu stāstu, kurā ar varu tikām ierauti mēs visi.

Savukārt jau pirmdien, 10. oktobrī plkst.18 kinoteātrī “Splendid Palace” varēs noskatīties režisores Agitas Cānes un scenāristes Dairas Āboliņas veidotās dokumentālās filmas “Visu laiku snieg” pirmizrādi.

Filma atspoguļo spēlfilmas “Melānijas hronika” tapšanas procesu un laikmeta, vietas kontekstu, kādā tā tapusi Latvijas austrumu pierobežā. Tāpat tas sniedz dziļāku ieskatu filmas scenārija vēsturiskajā kontekstā, kas sakņojas spēlfilmas galvenās varones prototipa – Melānijas Vanagas – dzīvesstāstā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja BEIDZOT būs uzņemta filma bez gļēvajiem izskaistinājumiem un nogludināto, apkaunojoši uzlaboto, tik sāpīgi spilgto to dienu traģismu. Un vairs nemaskēto krievu čekistu zvēriskumu un zemisko lopiskumu, alkatību laupītkāri, tad es un mani domubiedri noņems cepuri režisora priekšā!

Draugiem Facebook Twitter Google+