×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. marts, 2018
Drukāt

Puče: Biļetes vajadzēja bez maksas izdalīt Dziesmu svētku dalībniekiem (60)

foto- LETAfoto- LETA

“Man šķiet, ka vajadzētu iet prom no šī stāsta par komerciju un par to, ka šis ir kapitālisms. Atceramies, ka tie ir pašdarbnieku kolektīvi – 45 000 cilvēku, kas no darba brīvajā laikā dara šo lietu no sirds. Vienkārša metode – paņemam visas šīs biļetes un nododam šiem 45 000 cilvēku,” žurnālists Armands Puče pauda RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, diskutējot par problēmām Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecībā.

Puče uzskata, ka veids, kā tiek runāts par Dziesmu svētkiem, ir jāmaina. Šie svētki būtu jāuztver kā vērtība: “Tas priekšstats par šo kultu ir absolūti greizs. Ejam prom no kaut kādas uzņēmējdarbības. Nākamībai tomēr vajadzētu padomāt par Dziesmu svētku kultu tā plašāk un dziļāk.”

Puče norādīja, ka Dziesmu svētkos, īpaši simtgadē, būtu jāslavē paši dalībnieki, nevis tie, kuri spējuši nopirkt biļetes. “Mums jāpadomā par to, kā mēs simtgadē vispār varējām neaizdomāties par to, ka tie, kas piedalās Dziesmu svētkos, ir jāizceļ priekšplānā. Tie ir varoņi, nevis tie skatītāji, kas skaļi plaudēs! 45 000 pašdarbnieku – tas ir fenomens, tas ir tas UNESCO mantojums, kas ir jāaizsargā,” viņš sacīja.

Puče atgādināja, ka dalībnieki svētkos piedalās brīvprātīgi. “Viņi svētkos piedalās tāpat, viņi nav saņēmuši ne graša. Dalībnieki ir veltījuši savu laiku. Viņi varēja iet uz bāru tajā laikā kaut ko darīt vai tamlīdzīgi…” Puče ir pārliecināts, ka dalībnieki, katrs saņemot 10, 8 vai 6 biļetes, būtu gandarīti un pagodināti un ka tā būtu laba atlīdzība viņu darbam. “Tā būs tā viņu artava, tā viņu valūta, kas nonāks viņu rokās. Viņi varēs saņemt gandarījumu. Tā būs viņu goda lieta – iedot biļeti skolotājai, vecmāmiņai, draugam vai draudzenei. Vajadzētu to visu pagriezt tā mīlīgāk.”

Pievienot komentāru

Komentāri (60)

 1. Latvieši, beidziet taču vienreiz ar saviem Dziesmu svētkiem. Dziesmu svētki Jums, latvieši , bija tad, kad te bija Latvija. Tagad Jūs esiet amerikānu kāju slaukāmās lupatas,Latvija ir jeņķu splaujamtrauks, un Jūs vēl gribat svētkus. Kādus svētkus? Dziesmu svētkus. Dzied, latvieši , cilvēki , kuri ir brīvi vai var būt brīvi. Jūs, kuri nolēmēt būt par amerikaņu vergiem, vairs nav ko dziedāt. Tamdēl laiks izbeigt ar šiem svētkiem. Tautai, kura pati sevi nolemj iznīcībai, nav ko dziedāt un nav ko svinēt

 2. Ta ko jūs!Šogad kolektīvu vadītāji pat uz ģenerālmēģinājumu netiek skatītāju rindās Daugavas stadionā paskatīties uz sava kolektīva sniegumu (sava darba augļus)paskatīties,jo ,redz, naudas velniņš dīda “vairāk naudas,vairāk naudas”.

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 4. Nu, mums kā dalībniekiem iedos ēst, un VARBŪT iedos bezmaksas transportu (lai gan Rīgas kolektīviem tas pat ir apšaubāms jautājums). Diemžēl, ne es, ne vīrs, kuri dziedam korī, nespējām iegādāties biļetes saviem vecākiem un vecvecākiem. Skumji, jo Tu nekad nezini, vai nākamos dziesmu svētkus vispār sagaidīsi…

 5. Dziesmu svētki jābūt par brīvu visiem apmeklētājiem, jo tie tiek organizēti par nodokļu naudu

 6. Zelta vardi PUCES kungs

 7. Já,tas bútu superígi,ja biļetes izdalítu dalíbniekiem, SAEIMAI,VALDÍBAI UN VISIEM VIŅU PAKALPIŅIEM TIRGOT BIĻETES PAR STINGRI PAAUGSTINÁTU CENU,NU PIEMÉRAM TRÍSKÁRŠOT,TÁPAT,KÁ VIŅI IZTURAS PRET TAUTU.

 8. Uzskatu,ka Dziesmu svētki ir galvenais centrālais simtgades pasākums,tam bij jānotiek pilnīgi par velti. Iejas kuponi proporcionāli izdalīti svētku dalībnieku kolektīviem,lai tie varētu padalīties un iepriecināt savus tuviniekus,draugus un īstus šo svētku cienītājus.Atceros daudzus iepriekšējos svētkus,vienmēr kāda biļetīte atradās priekš dalībniekiem,kolektīvos mācēja ierobežoto skaitu sadalīt,rīkoja izlozes u.t.t.Tagad bizness pārņēmis organizatoru prātus,viss,kas tautai svēts jāiznīcina… Kā ilgadējs svētku dalībnieks,protams braukšu un darīšu visu,ko esmu apguvis,bet svētku sajūtas jau būs citas…darvas piliens,pliķis sejā būs jau savu padarījis..

 9. 100% piekrītu Armandam! Esmu bijis svētku dalībnieks no 1985 gada. Bet kopš tautas svētki ir padarīti par kāda peļņas avotu -vairs nepiedalos . Pat skatītājos ne. Nogrieza interesi ,kā ar nazi….

 10. Pilnībā piekrītu!!

 11. Pilnībā piekrītu, tas būtu pats pareizākais variants

 12. Piekrītu Pučes teiktajam. Ļoti pareizi. Vismaz vecmāmiņas, kuras ir izaudzinājušas bērnus, kuri uzvelkt tautas tērpu un ir par to lepni būtu redzējušas savus lolojumus uz deju plača vai estrādes dziedam

 13. Vairāk par vienu manuprāt katram nesanāks, dēļ ietilpības. Bet morāle skaidra un vietā.

 14. Godīgi teikts. Kaut dotu katram dalībniekam nopirkt vismaz divas biļetes, lai tiešām varam kaut reizi uzaicināt savus tuvākos. Jo vienkāršā veidā, godīgi pie biļetēm netiek lielākā daļa.

 15. Godīgi teikts. Kaut dotu katram dalībniekam nopirkt vismaz divas biļetes, lai tiešām varam kaut reizi uzaicināt savus tuvākos. Jo vienkāršā veidā, godīgi pie biļetēm netiek lielākā daļa. Un tad ja paliek pāri lai tad plešas tie kas tīk ļoti kāro pēc tās naudas.

 16. PIEKRĪTU,ŠIE SVĒTKI IR TAUTAS SVĒTKI UN TIEM IR JĀBŪT PAR BRĪVU!!!VAI MĒS MAZ ESAM SAMAKSĀJUŠI NODOKĻOS,KA NEVARAM ATĻAUTIES SEV SVĒTKUS PAR GODU LATVIJAS SIMTGADEI PAR BRĪVU?

 17. Dziesmu svētku birojam rakstīju par šo ideju jau pagājšgad. Izlasīja manu ieteikumu, t. i. nolika tālākā plauktiņā….. Lai netraucē….

 18. Puče ar gudrību nekad nav izcēlies. Viss viņam tikai kā vieglāk!

 19. Latvija ir smagi pārvērtusies par vienu lielu korumpētu bedri. Kādu mēs atstāsim mantojumu mūsu bērniem? Vai tas būtu tas,ka tikai par naudu var visu nopirkt? Ka tikai naudai ir vērtība? Dziesmu un Deju svētkiem sāk zust vērtība tiklīdz parādās nauda, nauda, nauda kā līdzdalības valūta. Jānis Bētiņš, Indriķis Zīle, Jānis Cimze, Jāzeps Vītols, un daudzi vēl citi izcili svētku gari kapa vai otrādi apgriezušies redzot kas notiek ar MŪSU svētkiem. Lūdzu katrs aizdomāsimies,cik tālu tas tā vēl turpināsies, un vai mēs ko lietas labā varam darīt…

 20. Sveiki, visi labie jaukie ļautiņi ir taču pirms svētku laiks, prieks dziedāt, dejot, gavilēt. lai cepjās naudas rupuči, burbuļi, varbūt pārsprāgs no savas mantrausības, cik var rīties pierīties pie bāsties,mēs dziedāsim, dejosim gavilēsim, un lai šie aizrijas, pierijas, pārrijās.Priekā uz lustēm!!!

 21. TIEŠI TĀ. 100 %PIEKRĪTU Armandam Pučem par tik vienkāršu, bet ģeniālu risinājumu. Kā gan visu četru gadu laikā, tas nevienam organizatoram prātā neienāca.

 22. TIEŠI TĀ. 100 %PIEKRĪTU.

 23. Pilnīgi piektrītu. Ir zudusi šo svētku būtība-tautas svētki, ka sabrauc visi no malu malām, lai svinētu, dejotu utt. Tagad komercija kārtīga. Agrāk tikt par virsvadītāju vai virsdiriģentu bija gods, tagad pārsvarā vieni un tie paši, ar to pelna naudu, turklāt priekš pašdarbniekiem uzstāda tādas prasības……skumji. un ja rīkos papildkoncertu, uzskatu, ka tikai un vienīgi biļetes jāatdod pašiem dejotājiem,lai tiek ģimenes!

 24. Pilnīgi piekrītu!!!

 25. Ai ka pareizi! Bet pataisija tos biletes pa karteju feik vertibu…

 26. Ai ka pareizi! Bet pataisija tos biletes pa karteju feik vertibu…

 27. Cenas biļetēm ir jāceļ un stipri jāceļ, jo tām rožām, kas vada valsts aparātu vajaga naudu, daudz naudas, viņiem vajaga ēst, dzert un pīpēt un 4x gadā atpūsties Kanāriju salās.

 28. Prātīgi teikts, bet tad jau daži neko nenopelnīs …

 29. Pilnīgi piekrītu!!.!

 30. Tieši tā!45000 dalībnieku reiz 10 biļetes katram tas ir gandrīz pusmiljons skatītāju.un tie būtu dalībnieku tuvākie cilvēki kam tiešām interesētu būt koncertos.savādāk tas viss pārvēršas par komerciju ,spekulāciju valsts līmenī.un kur Latvijā var ko nozagt kā tikai no valsts.un es domāju ka Dziesmusvētkiem no fantastiskā valsts simtgades 60000000 budžeta arī iedalīta nauda.tāpēc biļetes tiešām varēja būt par velti,jo tie ir tautas svētki.bet tas tikai varēja būt!jo pseido organizatoru un valsts un cilvēku naudas gribētāju kā dēļu dīķī,kas piesūcas kur treknāks.visa simtgade ar Dziesmu svētkiem,kā visi projekti šai valstī nelabi ož!

 31. Tas buutu jauki!

 32. Raimonds Skrudups Atbildēt

  Prātīgi, laba doma par pievienoto vērtību un Cilvēcīgu attieksmi pret tiem, kuri rada śo svētku garšu ,un pie dalībnieku dāvātajām biļetēm tiks liela daļa to, kuri nekad nevarētu to atļauties…

 33. Gudrs vīrs Puče!
  Visu cieņu!
  Un kocertus vajadzēja vairāk – kādus 4 – 5 Mežaparkā un 4 Stadionā.

  • Tie koncerti ir gari un nogurdinoši, to nevar prasīt no cilvēkiem, kas to dara par brīvu. Pēc 3. jau vairs nebūtu svētku sajūtu.

 34. Gribēdams nevar katram dalībniekam iedot pat pa 2 biļetēm tīri matemātiski zinot vietu skaitu. Dejotāji ir 17 000 bet stadiona 10 000 vietas. dziedātāji 26 000, bet mezparkā 30 000 vietas.

 35. Piekrìtu, savàdàk, pat mamma nevar paskatìties uz savu bèrnu dejojam, jo jau pirmajàs stundàs biļetes izpirktas…

 36. Mums uz deju kolektiivu tika iedalitas 4 biletes kuras mees varejam izlozeet savaa starpaa un tad nopirkt.

 37. Pēc pieredzes , kad mans bērns piedalijās jaunatnes deju svētkos, nedabūju nevienu biļeti , lai varētu vismaz gūtu kādu prieku , pēc tās asaru un nervu pilnās nedēļas , kad viņam 8 gadīgam vajadzēja celties 6 un 23 vakarā atgriezties nogurušiem mājās , nemaz nerunājot par tiem ğībońiem.u.c.. , Un bērnu uzstāšanos varētu noskatīties kas cits .., saglabājies tāds liels rūgtums sirdī , ka šoreiz pat nemēğināju pirkt biļetes , lai kādai māmiņai un tētiem tiek biļetes , kuri bērni dejo .

  • Atceros tos “svētkus”. Savu bērnu nelaidu uz visiem mēģinājumiem. Tāpēc nenoģība, bet bērns joprojām atceras to vājprātīgo vakaru. Esmu diriģents un tiku iekšā bez biļetes kā dalībnieks. Un kā dalībnieks redzēju, kas notiek aizskatuvē un pie mediķiem. Es nesaprotu savus kolēģus-koncerta organizētājus. Tāds pats vājprāts bija pirms tam arī iepriekšējos pieaugušo Dziesmusvētkos. Un nojaušu, ka būs arī šogad. Kad cenšos saviem kolēģiem-organizētājiem to pateikt, man pārmet vēlēšanos degradēt kora kultūru Latvijā. WTF?

 38. Tautai tautas svetkus par brivu…..!!!!!!

 39. Tādā gadījumā uzreiz jānoņem pilnīgi viss valsts finansējums, jo svētki kļūst par pasākumu savējiem. Par savējo ballīti taču nav jāmaksā no nodokļiem. Vai Puče nebija sporta žurnālists? Bumbiņu dzenāšanas apraksti prātu neattīsta.

  • Neticu, ka ir tādi, kam nepatīk skolas pasākumi izglītojamo vecākiem

   • Diez kāpēc no budžeta Jāapmaksā tieši spekulantu komercdarbība…

   • Ipasi lielas saprasanas Puces kungam tiesam nav. Es,piemeram,jau 18 gadus dzivoju arzemes,un laimiga kaarta (radiniekam 5 stundas nosezot netaa),tiku pie 4 biletem.Taa kaa ne es,ne mani vecaaki ne caur vienu paziistamu pasdarbnieku sis biletes nebutu dabujusi,tad vismaz tagad varesu saviem berniem un savam iiru viiram paradiit sos skaistos latviesu sveekus. Puces kungam varbuut vajag padomaat,ko dariit tiem,kuriem nav neviens pasdarbnieks pazistams?

  • Vai tad tauta, nodokļu maksātāji nav tie, kas veido valsts budžetu maksājot zvērīgus nodokļus?, vai tad tauta nav valsts?

  • Pats saprati ko teici?

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   1. Puče bija sporta žurnālists un ne slikts! Viņa ideja ir pareiza, un te nekādi nevar vainot sporta žurnālistiku.
   2. SAVĒJIEM- tieši tagad biļetes ir “savējiem”, bet īstie savējie pie tām nemaz netiek. Tikko LU profesors radio sacīja, ka viņš ir piedalījies DIVPADSMIT!!!! Dziesmu svētkos, bet šoreiz savējo sievu nevarēs aplaimot ar biļeti! Vai tas nav apkaunojums un nelietība?!
   Un redzēsiet, ka pirmajās rindās atkal sēdēs dažādi resnvēderi un šleseri, kā spilgts apliecinājums tam, ka, stāvot cauru nakti garās rindās, biļeti var dabūt.
   Ja Dziesmusvētki būtu bezmaksas, nebūtu šleseri, daudzi resnvēderi un sabiedrības krējums, jo tas vairs nebūtu prestiži. Tagad visi redz šos “zīmuļus” un tiem jau vairāk neko nevajag. Bet tauta, tie lauku cilvēki, kas kilometriem ar savu transportu pa netīrītiem, bedrainiem ceļiem gadiem (daudzi visu savu mūžu) brauc uz mēģinājumiem, var pastāvēt pie ratiem, arī viņu ģimenes- atbalstītājas!
   Vai Tev pašam nelabi nepaliek?

 40. Pilnīga patiesība, šaubos vai es ar vīru un mazo dēliņu finansiālu apstākļu dēļ, spētu aizbraukt uz Rīgu no Smiltenes, lai būtu šajos svētkos, kaut zinot, ka manas abas meitas arī papildinās lielo kopkori ar savu balstiņu skanēšanu.
  Skumji, ka tā.

 41. Pilnīga patiesība, šaubos vai es ar vīru un mazo dēliņu finansiālu apstākļu dēļ, spētu aizbraukt uz Rīgu no Smiltenes, lai būtu šajos svētkos, kaut zinot, ka manas abas meitas arī papildinās lielo kopkori ar savu balstiņu skanēšanu.
  Skumji, ka tā.

 42. Varbūt ne gluži par velti, jo, kā zināms, bezmaksas biļetes nozīmē – ai, nesanāca aiziet, bet par simbolisku cenu.
  Turklāt, nemaz nevajag runāt par dabūšanu. Cilvēki n-tos gadus tērē savu naudu un laiku (Dziesmusvētku laikā arī atvaļinājumus), izcieš slodzi (+ bez normālas izguldināšanas un ēdināšanas) + režisoru murgus (lai atgādinām par mistēriju iepriekšējos svētkos), komponistu dīvaino jaunradi un diriģentu izgājienus, bet , ja viņu ģimenes locekļi grib to noskatīties – €65 par vienu biļeti (protams, ja paveicas).

 43. Ja godīgi – es to dalībnieku vietā, kuru ģimene nedabūja biļetes, arī boikotētu svētkus.

 44. papildu ieguvums – vēl esošie rīkotāji ir jau kļuvuši slaveni un dalībnieku kārtā vairs neiefiltrēsies

 45. Kkā tieši mēs par šo spriedām un izspriedām – biļetes dalībniekiem.

 46. Bet ko darīt tiem,kas ŠOGAD nedabūja biļetes? Varbūt lai dalībnieki rīko boikotu?

  • Visi nekad nedabūs biļetes. Tad ir jābūt 2x vairāk koncertiem… Ikdienā visiem pie pakaļas tie koncerti, kā svētki tā sāk brēkt. Ikdienā uz koncertiem nāk tikai radinieki, draugi un citi dejotāji…

Draugiem Facebook Twitter Google+