×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. novembris, 2015
Drukāt

Pūce norāda uz “Latvijas attīstībai” panākumiem un asi kritizē valdošos (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce.

Sestdien, 7.novembrī, partijas “Latvijas attīstībai” kongresā tās līderis Juris Pūce norādīja uz politiskā spēka gūtajiem panākumiem, iestājoties par risinājumiem vairākos jautājumos. Politiķis arī asi kritizēja valdošās partijas gan par redzējuma trūkumu, gan par lepošanos ar nabadzību un aukstumu.

Viņš norādīja, ka tuvojas partijas divu gadu jubileja un, atskatoties uz pirmo gadu, tas iesākās ar lielām cerībām, taču noslēdzās ar zināmu vilšanos un skumju sajūtu. Kā ziņots, 2014.gadā “Latvijas attīstībai” nespēja pārvarēt noteikto procentu barjeru iekļūšanai Eiropas Parlamentā un 12.Saeimā.

Politiķis vērsa uzmanību vairākām politiskajām aktivitātēm, kas ir neierastas parlamentā nepārstāvētai partijai, piemēram, protesta akcijai pie Saeimas pret mikrouzņēmuma nodokļa izmaiņām. Tāpat politiskais spēks sācis kampaņu pret valsts līdzfinansējuma atcelšanu bērnu pirmsskolas izglītībai situācijā, kad nav brīvu vietu pašvaldības bērnudārzā.

Pūce arī uzsvēra, ka valdībai nav sava redzējuma par valsti un pie mazākā spiediena tā ir gatava atkāpties no sākotnējiem nodomiem. Tāpat valdošie rīkojas pretēji dotajiem solījumiem, piemēram, attiecībā uz mikrouzņēmuma nodokļa izmaiņām.

Viņš akcentēja, ka “nabadzība un aukstums ir tas, ar ko lepojas Latvijas politiskā elite”. Tas parādījies arī attieksmē pret bēgļu uzņemšanu, lai gan īstenībā Latvijā dzīvo daudzi jauki un sirsnīgi cilvēki, kuri ir gatavi palīdzēt citiem.

No 114 deleģētajiem pārstāvjiem šodien kongresā ieradies 81 delegāts un septiņi partijas pārstāvji, līdz ar to kongresam ir kvorums, informēja Pūce.

“Latvijas attīstībai” kongresā paredzēts turpināt apspriest politiskās aktualitātes un formulēt savu redzējumu par valsts attīstību vairākās jomās.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … 81 + 7, dazi mulkisi vel tic uz kaut ko savadaku … !!!

    … Bet 114 – 33 = 81 ! Un tas ir par daudz liels kritiens partijai … ( 33: 114 = -29% !!!)

  2. PIEKRĪTU Pūcem!!! Labs komentārs!!! ŅAUDĒŠANA NELĪDZĒS UN NEDARBOSIES!!! Rīkojieties PRAKTISKI un PIERĀDIET SAVU VĀRDU LIETDERĪBU!!! SĀCIET LAUZT ŠO IESŪNOJOŠO SISTĒMU UN IEMETIET TO SADEGŠANAI UGUNĪ!!! REPŠEM NETICU, PIETIEKAMI DAUDZ PIESAVINĀJIES SVEŠU NAUDU, ŅIRDZIS UN PAZEMOJIS SABIEDRĪBU!!! Lai paiet maliņā…

  3. Par putniem-očkarikiem mēdz teikt:
    TUKŠO SALMU KŪLĒJS

  4. Ja gribiet, lai Jūs kāds ievēro iztrūkstot harizmātiskajam Repšem, tad sāciet atmaskot Straujumas vadībā veikto Citadeles nozagšanas afēru un AirBaltic budžeta izzagšanas shēmu. Parādiet Rungaiņa un Prudentijas saistību ar Vienotību, Reiri un Rudo Lapsu. Parādiet kā izlaupa budzētu un apzog skolotājus un mediķus. Kamēr grābstīsieties gar mikrofirmu nodokļiem un rīkosiet sīkus protestiņus, nekas nebūs. Ja nav dūšas skaļi nostāties skolotāju aizstāvībai un parādīt kā Straujumas rokaspuiši shēmo, kāpēc ar Prezidentu priekšgalā brauca uz Gruziju u.t.t., tad aizmirstiet par 5%. Repše nāca ar godīguma solījumu, izveidoja Nejēdzību biroju. Tagad viņa biedri un pēcteči zog pilnīgi atklāti. Kas un kā to pārtrauks?

Draugiem Facebook Twitter Google+