×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. marts, 2014
Drukāt

Puika ielūzt dīķa ledū; zaglis izlec no ceturtā stāva (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Deviņus gadus vecs puika 28.februārī ielūzis dīķa ledū, bet kāds jaunietis, iespējams, zaglis izlēcis pa logu, kad negaidīti dzīvoklī sastapies ar saimnieci, aģentūrai BNS par pagājušās diennakts negadījumiem, kad saukta ātrā palīdzība, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kurzemē mediķi saņēmuši izsaukumu pēc puikas ielūšanas ledū. Mediķiem tika stāstīts, ka zēns staigājis pa dīķa ledu un ielūzis, to pamanījuši garāmbraucēji, zēnu izvilkuši un nogādājuši mājās. Tur 16 gadus vecais brālis devis viņam dzert siltu tēju un sasedzis. Mediķi konstatējuši, ka bērnam sniegta pareiza palīdzība un viņu nav nepieciešams nogādāt slimnīcā.

Kurzemē 18 gadus vecs vīrietis guvis ķermeņa sasitumus, izlecot pa ceturtā stāva logu. Iespējams, jauneklis bija iegājis svešā dzīvoklī, tur sastapies ar sirmgalvi un bēgdams izlecis pa logu.

30 gadus vecs vīrietis piektdien Kurzemē kritis no medību torņa, gūstot ķermeņa savainojumus un sasitumus.

Savukārt Pierīgā elektrotraumu guvusi 25 gadus veca sieviete, kas gatavojusi ēdienu uz elektriskās plīts. Maisot zupas katlu ar metāla karoti, viņa guvusi strāvas triecienu. Sieviete nogādāta slimnīcā novērošanai.

Gadu un divus mēnešus veca meitene uzrāvusi sev virsū krūzi ar tikko aplietu kafiju. Bērns applaucējis kaklu un zodu. No Latgales meitene pārvesta uz slimnīcu Rīgā.

Kurzemē septiņus mēnešus vecs bērns redeļu gultiņā atsitis galvu un viņam konstatēts pieres kaula lūzums.

Galvaskausa kaula lūzumu guvusi kāda 65 gadus veca sieviete Latgalē meža darbos, kad viņai spēcīgi trāpīja nozāģēta koka zars.

Ātrā palīdzība piektdien, 28.februārī, devās uz 1156 izsaukumiem, no kuriem 184 bija traumas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “kāda 65 gadus veca sieviete Latgalē meža darbos”
    – – – – – – – – – –
    Bet aģitators un kūdītājs Siliņš tikai brēc, lai viņam dod. Lai dzīvo Latgales sievietes!

Draugiem Facebook Twitter Google+