Puika nositas motokrosa trasē 0

Eiropas čempionāta finālu motokrosā jauniešiem aizēnoja traģēdija, bet Latvijas labākie jaunie braucēji palika ārpus desmitnieka.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Eiropas čempionāta fināls 65 un 85 kub.cm klasēs notika Loketas trasē Čehijā paralēli ar pasaules čempionāta posmu, kurā MX2 klasē uzvarēja Pauls Jonass.

85 kub.cm klasē treniņos ar laika kontroli kritienu piedzīvoja 14 gadus vecais moldāvu motokrosa braucējs Igors Kuharčiks, kura dzīvību mediķiem glābt neizdevās. Traģiskā notikuma dēļ tika nolemts šīs klases sacensības atcelt, taču dienas kārtībā palika citas klases. Caur Austrumeiropas zonas kvalifikācijas sacīkstēm tiesības piedalīties finālā bija izcīnījuši Edvards Bidzāns un Mairis Pumpurs, brīvajos treniņos viņu apļa laiki bija trešajā desmitā, bet parādīt savu varēšanu sacīkstē šoreiz nebija iespēja.

65 kub.cm klasē Kārlis Alberts Reišulis izcīnīja devīto vietu (braucienos – 10. un 17.), Kirils Maslovs 17. vietu (11., 20.), bet par Eiropas čempionu kļuva dānis Mads Sorensens.

Šīs nedēļas nogalē Langes motocentrā netālu no Tartu (Igaunija) notiks pasaules čempionāts junioriem, kurā piedalīsies arī Latvijas labākie jaunie motobraucēji.